Arkadaşlar 2aydır falan sroyu oynamıyorum. Yeni server beklıyorum beklıyorum gelmiyor. Eskiden beri oynadıgım arkadaşımla bugun gözü kapadık rev6'dan bi serverın üstüne rastgele parmak koydu gaia çıktı. Ben genede gaia'da oynayan arkadaşlara danışıyım dedim. Gaia nasıldır? İnsanları nasıldır? İtem fiyatları ve item bulma ihtimalı nasıldır 11d için? biraz bilgi verirseniz çok sevinirim :think: :muck:

Takımı
Besiktas
Gaia server'ı gayet sessiz sakin güzel bir server dır. Piyasayı pek bilmem. Girerim chara, 2 unq keser, 30 dk felan pvp yapıp çıkarım :mrgreen:

Lenneth demiş ki:
Gaia server'ı gayet sessiz sakin güzel bir server dır. Piyasayı pek bilmem. Girerim chara, 2 unq keser, 30 dk felan pvp yapıp çıkarım :mrgreen:
Sessiz ise bana göre değil o server. Ben birilerinle tartışıp global harcamadan oyun oynıyamam :twisted:

bende Gaia dayım server hepsi nerdeyse türk ama ne kadar Hırsız Varsa bu Serverde:) hiç gelme bu tarafa gerçi okan abide gaia da:D

gaia bol hırsızlı günde en az 5-6 kere globallerde küfürlü kavgalar olan bir sw dır. aklın varsa gelme ama zevk meselesi tabi bişey diyemem

gaia ya yenı gecmiş biri olarak :D ilk günki izlenimlerimi aktarayım
ilk girdiğimde bi samarkandda bakayım dedim 10 kişiden 8inde melek kanatlı drees var redseadan gelmiş biri olrak şaşırdım
bedavayamı dağıtıyolar sandım görsen herkez kanat çırpıyo çok sessiz bi server glolar full türklerin küfürleriyle dolu biri kavga ediyo başka bi 2 kişi daha katılıyo cok karmaşık :D

Yukarı Alt