Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu alemde ilk cold - glavie kasan benim bu bağlamda bu özelliğimi asla bırakmam ayrıca ben büyü falan sevmem yakın dövüş severim gerçek hayatta da öyle kafa göz dalarım adama ahahahaaa tarzıma uygun char build işte makara:

abi silah güzel ama +8in rengi berbat :P

ps:Novaların hali ney öyle? :/ +3 nova kullanan tek sen varsın abi :P Gireyim sizin serverede +5 yapalım bari :P makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:

ps:Novaların hali ney öyle? :/ +3 nova kullanan tek sen varsın abi :P Gireyim sizin serverede +5 yapalım bari :P makara:

ya +4 novalar rev6 güncellememiş ahahaha belirttim yaa :mrgreen:

ulen +8 böyle parladığını bilseydim basarmıydım ya ağlamak istiyorum harbiden iğrenç bunu +9 yapmam lazım tabi ben yapamam acil satıp yenisini almalıyım 8)

extraloob demiş ki:
Crisis demiş ki:

ya +4 novalar rev6 güncellememiş ahahaha belirttim yaa :mrgreen:

ulen +8 böyle parladığını bilseydim basarmıydım ya ağlamak istiyorum harbiden iğrenç bunu +9 yapmam lazım tabi ben yapamam acil satıp yenisini almalıyım 8)
98+6+7 silah alıp kendin kır,mutlaka B grade elixir kullan bir dahakine.+9 yaparsan tekrar sat yenisini al öyle yaparak iyice zenginles derim :curtain: :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım o dediğin yöntem olsaydı eğer illaki b grade satılırdı 3 haftadır her dk bakıyorum yok yok yok :(

extraloob demiş ki:
hacım o dediğin yöntem olsaydı eğer illaki b grade satılırdı 3 haftadır her dk bakıyorum yok yok yok :(
Abi al +6 üstü silahı basla dua etmeye.Allahım nolur B grade cıksın de bir kacda dua et aklında ne varsa :P İmkansız diye birsey yok bizim serverde millet novalara basmak icin som +6 üstü item almaya basladı :mrgreen: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
extraloob demiş ki:
Abi al +6 üstü silahı basla dua etmeye.Allahım nolur B grade cıksın de bir kacda dua et aklında ne varsa :P İmkansız diye birsey yok bizim serverde millet novalara basmak icin som +6 üstü item almaya basladı :mrgreen: makara:

250m'den başlıyor hacım şimdi baktım alayım dedim de 4 tane almak lazım ki belki düşer o da 1b eder yahu bende 3b ye novasını alırım zati o kadar risk almaya değmez 101+8 var bunu 1.5b'ye okuturum üzerine 1.5b daha eklerim nova alırım haksız mıyım ama kuzum :muck:

extraloob demiş ki:
Crisis demiş ki:
extraloob demiş ki:

250m'den başlıyor hacım şimdi baktım alayım dedim de 4 tane almak lazım ki belki düşer o da 1b eder yahu bende 3b ye novasını alırım zati o kadar risk almaya değmez 101+8 var bunu 1.5b'ye okuturum üzerine 1.5b daha eklerim nova alırım haksız mıyım ama kuzum :muck:
novayada basıcaksın illaki advanced.Onun icinde som +6 üstü silah kirican :nod: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
item yok ki alalım çıldıracağım ya para var huzur yok gaia sürünüyor resmen neden bu pyun bu kadar kötü hale geldi item bulmak mucize coins mi toplasak acep nova glavie alayım bari :P

extraloob demiş ki:
item yok ki alalım çıldıracağım ya para var huzur yok gaia sürünüyor resmen neden bu pyun bu kadar kötü hale geldi item bulmak mucize coins mi toplasak acep nova glavie alayım bari :P
coinslerle sadece nova kıyafet alınabiliyor :nod:

ps:Bizim server daha feci.101+8 chest yaptım 400m e gitmiyor :rolleyes1: 101 lv nova silahlar 850-999m arası stallarda geziyor.. :think:

eee kimin silahı kım satmıs okan abie:=) ama keske advanced kullanmasaydın bak bugun 80 weapon ıle 2 tane +7 yaptım. +8 olmadı olsaymıs bak sen +9 :D

elixir ayarla sana +7 basayım tekrar.:=)sonra 2 sınden bırısı +9 yada +8 olur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lance demiş ki:
elixir ayarla sana +7 basayım tekrar.:=)sonra 2 sınden bırısı +9 yada +8 olur.

Teşekkürler hacım sayende oldu hepside elixir ayarlamak sorun değil elixir ile boğarım senide b grade regular item için olanı yok işte o vakit gene +8 yapacağız :)))
hacım +9 varsa pls sat bana veya +8 varsa sat ben basarım advanced :P

Ps : bunuda banla puahahahhaa ilginçmiş :P

Birkaç şeye daha ilgi çekeceğim :lol:
1.Arkadaki EXL7 nedir Okan abi?Gold botluğa mı soyunuyoruz :mrgreen:
2.Arkadaki stallda WEABOM STALL yazıyor.Yazısına hayran kaldım arkadaşın :lol:
Ps:Silah yakıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mirage demiş ki:
Birkaç şeye daha ilgi çekeceğim :lol:
1.Arkadaki EXL7 nedir Okan abi?Gold botluğa mı soyunuyoruz :mrgreen:
2.Arkadaki stallda WEABOM STALL yazıyor.Yazısına hayran kaldım arkadaşın :lol:
Ps:Silah yakıyor.

weabom stall yazmış tospa ya ahahaha ss koydum neler dikkatimizi çekti ben bunları hiç farketmeden oynuyordum oysa ki nese: makara: :lol:

Yukarı Alt