Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Biliyoda unutuyor :P Hacım adamla beklemediysek 20 kere uniq bekledik.. Benim peri dressi her görüşünde ooo çekmişsin periyi diyor sonrada sen Gaiadamisin bromance diyor :lol:

anlam yukleyemiyorum bazen bu olaylara ahahaha :lol:

tospayaa bromance dedik bizi makaraya alıyor kuzum yoksun veya yokum fazla hafızayı tazelemek lazım gaia'da neyse sen bi ayar çek bana ara ara hatırlat geceleri akalım unique'lere bu gece medusaya gidilir 8)

Prada

Valla bromance 97 den 98 e sadece meduyla geldim ben.. Akılalmaz exp geliyor ya sen sp kasıyosun birde çıldırtır resmen hastası olursun..

Medunun en sevdiğim yanı cleric olunca darbe almadığından ticketa dokunmuyor ptdekilere dalması bişey değiştirmiyor.. Benim ekip dağıldı manuele döndüm 99 dayandım şimdi.. 100 e de meduyla çıkasım var :P her meduya kaçalım ademide alalım cihanın xbow yatar orda gelmesin o ahahahaha

O kadar paran var +9 ' a gider abi o glavie ^^

Ps : 1,5 Ay sonra phoenix king'inin resimlerini sergileyeceğim az kaldı :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu char aylar öncesinde kasılmaya başlamışmıydı öyle bişeydi, hatta Gaia 'da bir King doğuyor vs diye konu açılmıştı .. Şimdi o ayak sesleri duyulmaya başladı .. Demekki özenle kasınca böyle nacizane bir char ortaya çıkıyormuş .. :muck: :kalp:

-Güzel para :wink1:
-Az hp.
-Pahalı glavie.
-Güzel sp :)
Ps: Bi ara Gaia'da bir fakir diye konu vardı ona karşılık açılmış bi konumu bu nedir :P

Abicim biz Gaia da ne zenginler gördük... Bknz MORYEL, Bknz SweetBaby :) Bu adama kimse yetişemez :D

ErdiDemiral demiş ki:
-Güzel para :wink1:
-Az hp.
-Pahalı glavie.
-Güzel sp :)
Ps: Bi ara Gaia'da bir fakir diye konu vardı ona karşılık açılmış bi konumu bu nedir :P

:muck:

o silahın benle 1 saati var işteyim şuan eve geçince yaptığım son glavie resmini koyarım bu topiç altına..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hepinize çok teşekkür ederim güzel char yaptım canım 105 lvl'ı iple çekiyorum :kalp:

Zenginnn karaktere bak ya.
Baba diyoruz, diyoruz dinletemiyoruz.Kaliteli birisin,su oyunda bir kaliteli build bulamadim yahu. :p
Cold/Glavie habire. lol
70 Lw sinirinda iyiydi.Zaman akip gidiyooor. .d.d

El Verano demiş ki:
Baba diyoruz, diyoruz dinletemiyoruz.Kaliteli birisin,su oyunda bir kaliteli build bulamadim yahu. :p
Cold/Glavie habire. lol
Yeğen gel len öpcem seni :muck: :muck: :twisted:

Ben Okan hacıya kanıtladım build değiştirmesi gerektiğini 90 leveldeyken Hotan guild manager'ın gözleri önünde ama hala cold glavie de ısrar ediyor :mrgreen:
Dur bi arşivi karıştıram 1-2 foto bulurum :twisted: :twisted:

Xanthos demiş ki:
El Verano demiş ki:
Cold/Glavie habire. lol

Ben Okan hacıya kanıtladım build değiştirmesi gerektiğini 90 leveldeyken Hotan guild manager'ın gözleri önünde ama hala cold glavie de ısrar ediyor :mrgreen:
Zzz dayi biliyorsun bu isi.:twisted:
Ama unutmaki 70-80 Lw sinirken bizde seni tanimazdik. lol

El Verano demiş ki:
Xanthos demiş ki:
El Verano demiş ki:
Cold/Glavie habire. lol

Zzz dayi biliyorsun bu isi.:twisted:
Ama unutmaki 70-80 Lw sinirken bizde seni tanimazdik. lol
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt