Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gaia'da bir zengin, zengin olmak için neler gerekli buyurun yorumlar sizlerin 8)

Weapon : 98+7 glavie ( 560m ile bugün aldım )
Gold : 4b (2.1b üzerinde 1.9b kasada)
Sp : 420k (1m olana kadar devam)
LvL : 100 (sonuna kadar)
Gap : 9 (105'e kadar)
Item : Full +5 fb

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SweeTChieF demiş ki:
Okan abi okadar paran orda bir yüzük eksikmi ne ? :P

puahhahaaa yok ya üzerimde unutmuşum zuahahaa geçen ticarete girdim necklace'yi 300m'ye sattım 100m'ye alıp ihihihiii diğeride inventte duruyor giysileri giyerken unutmuşum :mrgreen: :twisted: :lol:

Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Okan abi okadar paran orda bir yüzük eksikmi ne ? :P

puahhahaaa yok ya üzerimde unutmuşum zuahahaa geçen ticarete girdim necklace'yi 300m'ye sattım 100m'ye alıp ihihihiii diğeride inventte duruyor giysileri giyerken unutmuşum :mrgreen: :twisted: :lol:
:twisted: :mrgreen:

Black Rain demiş ki:
Harika ^^

PS: Silahın statlarının elden geçmesi gerekiyor.

@Xanti
Ne arasan var maşallah :P
Ticaret adamıyım. +7 Garment set yaptım TL'ye sattım. +7 blade / +8 shield aldım TL ye sattım. Şimdi set yap, ücretini vereyim diyenler var.Bakalım ucuz ucuz yapıp yardımcı oluyorum gelenlere :beer: 8)

extraloob demiş ki:
Xanthos demiş ki:
WTS 96+5 FB necklace pm Xanthos :P
bro 100 lvl hiç düşmedi mi yaa ? ben +5 almıyorum hacım +6+7 or sun 8)
96+7 vardı bi sorayım kaça bırakır.
100 level nadir düşüyor, onu da yabancı arkadaşlar elden çıkartmıyor.Bizim memleketin insanı da halden anlamıyor... :rolleyes1:

Prada

Adem hacım banada 100 lv robe male chest legs lazım birde 98 staff varsa npc tarzı bişey onuda alabilirim 5 ID yi elx weap bankası yaptım 700-800 civarı elx weap var elimde ne kadar 98 staff varsa talibim. Biraz +7 yapıp para kasayım bromance 2b fark atmış bana :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Harika ^^

PS: Silahın statlarının elden geçmesi gerekiyor.

@Xanti
Ne arasan var maşallah :P
Ticaret adamıyım. +7 Garment set yaptım TL'ye sattım. +7 blade / +8 shield aldım TL ye sattım. Şimdi set yap, ücretini vereyim diyenler var.Bakalım ucuz ucuz yapıp yardımcı oluyorum gelenlere :beer: 8)

extraloob demiş ki:
Xanthos demiş ki:
WTS 96+5 FB necklace pm Xanthos :P
bro 100 lvl hiç düşmedi mi yaa ? ben +5 almıyorum hacım +6+7 or sun 8)
96+7 vardı bi sorayım kaça bırakır.
100 level nadir düşüyor, onu da yabancı arkadaşlar elden çıkartmıyor.Bizim memleketin insanı da halden anlamıyor... :rolleyes1:

96+7 sor hacım uygun fiyata alayım hemen geçen satıyorlardı 320m'ye almadım sun alırım veya 100lük alırım diye uygun birşey derse hemen gelip alalım, walla bro +6+7+8 ve sun itemlerin hepsini alırım bilgin olsun reel para veya gold karşılığında :muck:

Takımı
Besiktas
Adem abi banada Gaia'da char lazım 90 glavier verebilirm babel'de :P aahahah :twisted:

Prada demiş ki:
Adem hacım banada 100 lv robe male chest legs lazım birde 98 staff varsa npc tarzı bişey onuda alabilirim 5 ID yi elx weap bankası yaptım 700-800 civarı elx weap var elimde ne kadar 98 staff varsa talibim.
vardı sanırım, stall charları kontrol ederim.Varsa pm atarım,satıldı ya da birine verdim bi tane ama 2. var mı hatırlamıyorum. Bakmam lazım. 100 Robe chest / legs piyasada vardı dün tane başı 900 m idi +5 fb. şimdi yok. bi glob atarız buluruz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Adem hacım banada 100 lv robe male chest legs lazım birde 98 staff varsa npc tarzı bişey onuda alabilirim 5 ID yi elx weap bankası yaptım 700-800 civarı elx weap var elimde ne kadar 98 staff varsa talibim. Biraz +7 yapıp para kasayım bromance 2b fark atmış bana :P

bromance şimdi farkediyorum sen gaia'da mısın nick nedir bromance aşkolsun haberimiz yok biribirimizden wahhh :P xanti'ye hiç yanaşma bromance bana daha bir itemi nasip olmadı öyle diyeyim sana ahahahaa :mrgreen: :twisted: :lol:

extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:

bromance şimdi farkediyorum sen gaia'da mısın nick nedir bromance aşkolsun haberimiz yok biribirimizden wahhh :P xanti'ye hiç yanaşma bromance bana daha bir itemi nasip olmadı öyle diyeyim sana ahahahaa :mrgreen: :twisted: :lol:
Baba kelepir item istiyon sen ben naapam :mrgreen:

değerinde satıyoruz, ucuz etin suyu yavan olur :dance:

Yuh Prada'nın wiz / cle charı bilmiyo musun seeeeeeeennn, ne ayıp :mrgreen: :twisted:

Prada

Biliyoda unutuyor :P Hacım adamla beklemediysek 20 kere uniq bekledik.. Benim peri dressi her görüşünde ooo çekmişsin periyi diyor sonrada sen Gaiadamisin bromance diyor :lol:

anlam yukleyemiyorum bazen bu olaylara ahahaha :lol:

Yukarı Alt