Polgara seti dizsin extraloob'u zorlar ama extra alır gibi 100 lvlda :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
Polgara demiş ki:
Ben set istemedim , Xanthos set vereyim dedi bu 1
Ben 9dg'yim üstümde 10dg hiçbişey yok tamamı NPC ürünüdür bu 2
3-0 yenildiysem Xanthos 3-0 seni yendi bu 3
Sendeki 10 int 10 str veren premium bende yok bu 4
100 lvl yakındır nasılsa tekrar karşılaşıcaz bu da 5 8)
3-0 değil 5-0 hacamat ettim extraloob amcanızı :twisted: :mrgreen:

cold mold, scroll falan dinlemem keserim adamı.. 90 lvlim 92-93 adamları yatırıyorum,extraloob bişey mi :mrgreen:

daha dün 93 lvl glavier 28+19 k crt yiyince pvp alanını terk etti.Aynı gün,Devil spiritli,Maliciosu devil skill basmış 93 lvl bowman bow/blade imin tadına baktı. 8)

Levelimi öğrenip bana kesilenler nedense benle tekrar pvp yapmıyor. :lol:

bro benim char seni kesmesin ben charı keserim ben ok tamam full hazırım diyeceğim o zaman karşılaşacağız kuzum itemlerin +5 herşeyin fb ben npc normal kesmen :D

Adem abinin ahım şahım +sı yok blade ile debuff yapıp bow ile dalıyor , üstündeki seti de çok iyi. 90 max'tı 90 seti hazırlamaya başladım ki 100 geldi. Farm da yapmadık sonuçları böyle oldu. 100den öte köy yok ilerde tekrar karşılaşırız hiç dert değil :)

Polgara demiş ki:
Adem abinin ahım şahım +sı yok blade ile debuff yapıp bow ile dalıyor , üstündeki seti de çok iyi. 90 max'tı 90 seti hazırlamaya başladım ki 100 geldi. Farm da yapmadık sonuçları böyle oldu. 100den öte köy yok ilerde tekrar karşılaşırız hiç dert değil :)
Gene kesecem, gene kesecem :P

Polgara demiş ki:
Eğlenceliydi :D
Full str cold glavier 10dg set + armor a karşı 2 dk falan durdum snow açmadan :D 100 lvl de yerim 2sini de
Orda Nuker olsa Yaşatmazdı Onu senın setle olsa Bile Armor Cold ^^ Güldürücü Sesi Strlere cIKAR Nukerleerede %20 defans Scroll İle Dayanmaya Calışır Herşey Rekabettir Exl Ezilmez Bunu Bilin İşini Bilir o :curtain:

extraloob demiş ki:
GAIA'da bir Fakir Bölüm 2

Bildiğiniz üzre daha önce dizinin ilk bölümünü yayınlamıştık onu hatırlatmak amacıyla bir kez daha koyuyoruz buyurun.
http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=13&t=116009

...ve geldik dizinin 2.nci bölümünme kahramanımız gene fakir gene noob 3 maç yaptık sonuç ortada
Extraloob : 3 Fakir : 0 ahahahahaaa :twisted: :mrgreen: :lol: :D :santa:

yalvarıyor xanti abi seti versene benimkiler npc diye yok debuff lvl9 muş yok hp 3k iken neden basmamış uuuu 3 tur doladım aklı gitti çocuğun söz daha dolamam :D

Elindeki 10 dg mi :twisted: yok canım ps dir o yhaw montaj montaj :P :twisted:

Pol tam bir dumura uğradım inanamıyorum 6 defa resimlere baktım hala dumurdan çıkamadım tam tersi sonuç için bilsem 1000$'a girerdim bahse wahhh iyiki yokmuşum :P :mrgreen:

Espio demiş ki:
Pol tam bir dumura uğradım inanamıyorum 6 defa resimlere baktım hala dumurdan çıkamadım tam tersi sonuç için bilsem 1000$'a girerdim bahse wahhh iyiki yokmuşum :P :mrgreen:
Set farm yetmedi ne yapalım geç geldik server a :?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Espio demiş ki:

aa kuzum kırdın kalbimi hani bana bassan 1000$ anlarızda pol ne iş yahu yeni yetmelere mi yatacağız ahahahaha :twisted: :mrgreen: :lol: :D :santa:

Bence pvp güzelde yani Polgara hazırlıksız yakalanmış .. Polgara'ya bakıcak olursak 8dg npc set 85 +3 bow , extra'ya bakıcak olursak bütün önlemleri almış , armor set + %20 vs vs ..

Bence 100 lvl olsa extra yine alır ama 3-0 alamaz olursa 3-2 olur o kadar :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lvl 100 rakipsizim usta karşında extraloob var tenekeden char yok :sfff:

Yukarı Alt