Xenas

windel demiş ki:
ShupaR demiş ki:
windel demiş ki:
kaç sp yapmayı düşünüyorsunuz?
pre plus alsanız çok daha iyi olur 1 ayda biriken sp 2 haftada birikir..
kolay gelsin..

pre plus aldıkmı exp i çok etkiler lwl düşürme olayı çok olur sıkar bizi sadece sp tic basacağız ve bitene kadar kasmayı düşünüyoruz zannediyorsam 500k yi rahat geçer heralde
evet lvl düşme olayı sıkar ama bunun için çeşitli programlar fln var..
hem sp ticket hem de pre plus ile 2 haftada bile biter 24 saat kasılırsa.. hem pre plus'tan 30k'da gelir. :)
500k yı geçer sp ticket ile 1 ayda ama full time kasmanız gerekir bunun için de pre plus olması şart çnk gaia'ya zor girer.
Farm yaparken helede ezik lwl chara plus saçma geliyor bana çünkü o char 1 saatte 22 den 26 ya kadar atlar ki bunun kaldı 4 saati lwl mi düşürcen kasıcan kassan 30 a yaklaşcak zaten moblar 34 lwl
bilmiyorum daha öncede sp farm yaptım sadece sp ticketi işimi görüyor 1 defa girdimmi çıkmıyorum zaten chardan ^^ plus u artık farm bitince basacağız

carwen

Bilgiliyim
Plus çok gereksiz bir sp ticketi tüm sp ihtiyacını karşılar diye düşünüyorum.

Xenas

OneEyedJack demiş ki:
gereksiz + zaten exp in gitmemesi lazım ha ben çok uğraşırım dersen plus basarsın ama ne kadar yararı olur bilemiom

ShupaR demiş ki:
windel demiş ki:
OneEyedJack demiş ki:
plus ile çok rahat 700k kasmış biri olarak ve tecrübelerime dayanarak konuşuyorum.
peki sen?
kaç saatte bir lwl düşürüyordun?
sen günde 1 defa lvl düşürme işine giriyorsan ben 2 kez giriyordum fakat lvl düşürme zor gelmiyordu bana (ne olsa yöntemleri var.)
ama emin ol 1 ayda bitireceğin farm ı pp + sp ticket ile 2 haftada bitiriyorsun..

carwen

Bilgiliyim
windel demiş ki:
OneEyedJack demiş ki:
plus ile çok rahat 700k kasmış biri olarak ve tecrübelerime dayanarak konuşuyorum.
peki sen?
Ben hiç sp kastığım chara pp almadım, almayıda düşünmüyorum.
Çünkü o bildiğin yöntemleri ben bilmiyorum. :wink1:

Xenas

Malesef okulum olduğu için + öss olduğu için fazla zamanım yok uzun olsun tam olsun :)

Yukarı Alt