Adem abi ben daha öncede sana bir char yaptırmıştım ama o char helâk oldu , şimdi tekrardan bir char yaptırmayı düşünüyorum ve 100 levele kadarda senin hizmetin altında iş görmesini istiyorum , plvl + bot , başlangıç olarak kaç levele kasmayı uygun görürsün Gaia'da şimdilik elimde 50 TL var ama her hafta elime 20 TL eksiksiz olarak geçiyor her hafta eksiksiz 20 TL yollayabilirim :popcorn:

AciHayat demiş ki:
bizim iş ne oldu 2 char 101?
para biriktiriyordunuz hatırladığım kadarıyla. Hatta hazır karakter almak istediniz,seçenekler sundum,beğenmediniz. 103 level full farm warrior u 200e verebilirim dedim,pahalı geldi.

Level 101, 2 adet full farm karakteri 550 TL demiştim. Tamam düşünelim, arkadaşıma sorayım,para denkleştirelim dediniz. Kaç dalda oynuyorsunuz bi anlasam.

Abi öncelikle bir 64'lük FF yapalım diye düşündüm , ondan sonra da kademe kademe kasarsın diye planlamıştım ama 1'den direk yüksek levele daha uygun fiyata olur diyorsan biraz daha biriktireyim

FruitFlies demiş ki:
Abi öncelikle bir 64'lük FF yapalım diye düşündüm , ondan sonra da kademe kademe kasarsın diye planlamıştım ama 1'den direk yüksek levele daha uygun fiyata olur diyorsan biraz daha biriktireyim
Benim için fark etmez,ama biliyorsun ki karakteri belli bir levele kadar kasıp teslim ettikten sonra tekrar plvl istersen o durum farklı oluyor. Çünkü teslimatı yapmışım, gizli yanıtını,tüm bilgilerini vermişim...

Biraz bekleyip yüksek level kastırman senin için avantaj olur. Yok ben en kısa sürede oyunu oynamak istiyorum diyorsan senin bileceğin iş. Bana ücretini yatırırsın, karakteri oluşturur, yapılandırır teslimatı yaparım.

Yok abi şöyle , diyelim ki ben 64 için parayı yatırdım , sen de 64'ü yaptın istediğim gibi SS'ler vs. gördüm ID PW türü şeyler almayacağım ama 64'de param kesildi diyelim 1 hafta ara verip , 1 hafta sonra para yatırsam bir ücret farkı olur mu ?

FruitFlies demiş ki:
Yok abi şöyle , diyelim ki ben 64 için parayı yatırdım , sen de 64'ü yaptın istediğim gibi SS'ler vs. gördüm ID PW türü şeyler almayacağım ama 64'de param kesildi diyelim 1 hafta ara verip , 1 hafta sonra para yatırsam bir ücret farkı olur mu ?
O şekilde olabilir,tabi teslimat süresi sana bağlı olur.
Örneğin;60 lira yatırdın karakteri 64level getirip bırakırım. 72 level için gerekli ücreti yatırırsın, o zaman kasmaya başlarım. Abi tamam, bu kadar yeterli dediğinde teslimatı yaparım.

O zaman öyle süper olur abi çünkü elimde belli miktarda bir para var onu verip başlamak istiyorum o kesilince zaten elime para geçmesi en fazla 1 hafta sürüyor tekrardan devam etmesi zaman açısından çok iyi olur

Yukarı Alt