Galatasaray'ın antrenmanında, kaptan Arda ile Caner kavga etti. İkili mücadele sonrası yaşanan olayda Caner'in dudağının kanadığı görüldü.

Oldukça neşeli başlayan çalışmanın 5'e 2 pas bölümünde birbirlerine sert giren kaptan Arda Turan ile Caner Erkin arasındaki tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

Birbirlerine giren iki oyuncuyu takım arkadaşları güçlükle ayırırken, Caner Erkin'in dudağının kanadığı görüldü.

İki oyuncuyu takım arkadaşları sakinleştirmeye çalışırken, Caner'in Arda'ya yönelik ''Kimsin lan sen, adam mısın?'' sözleri duyuldu.

İki futbolcusunun yaşadığı kavgayı gören teknik direktör Rikaard da o bölgeye giderek oyuncularını sakinleştirmeye çalıştı ve Caner'i bulunduğu gruptan alıp diğer gruba gönderip çalışmayı sürdürdü.

Kavgadan Bazı Kareler

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Video:

http://video.haberturk.com/video/index/41409

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takım lig sonuna doğru iyice çığrından çıktı.Tam birlik olmaları gereken zamanda böyle bi durumun olması gs içindeki huzursuzluğun bir göstergesi diye düşünüyorum.

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Şu Ardayı Bi Gıdım Sevsem Keşke Döve Döve Komaya Soksaydı Caner^^ Adam Git Gide Kendini Herşeyin Başı Zanletmeye Başladı

GS Fan Page'den

BASIN ABARTMAYA BİZDE KAPAK YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ !..

GALATASARAYIMIZDAN VE FUTBOLCULARIMIZDAN ELİNİZİ ÇEKİN ARTIK !

ARDA TURAN & CANER ERKİN

Her ne kadar inandırıcı da olmasa...

Olur böyle şeyler normaldir.Arda'da zaten son zamanlarda taraftar ile arası iyi değil.Onun verdiği üzüntüyle sinirleri gerilmiş olabilir normal.Ama tabiki yaptıkları normal ve kabul edilir değil. sin:

Rocky Balboa demiş ki:
Şu Ardayı Bi Gıdım Sevsem Keşke Döve Döve Komaya Soksaydı Caner^^ Adam Git Gide Kendini Herşeyin Başı Zanletmeye Başladı
Adam türkiyenin en iyi + en pahalı oyuncusu daha ne olsun... Yaptığını savunmuyorum ama iyi oynuyor diyede sevmiyor olman ilginç :think:

yanlış bişey galiba canere vurmuş arda . sen bu takımın kaptanısın sen oyuncuya vurursan diğerleri ne yapar kim bilir ceza alması gerek ardanın...

Ben hiç Bülent Korkmazı bir oyuncuyu döverken görmedim.Kaptanlık olayı erken olmuş demekki.Alsınlar kaptanlığını yeter ona bu ceza.

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Afedersiniz Ama Daha 'Götü Boklu' Cocugu Kaptan Yaparsan Olucagı Bu 2 Calım Atıyo Diye Yapıyolar Adam Takım Arkadaşıyla Yumruk Yumruga Kavga Ediyor Varmı Böyle Birşey Yahu

Yukarı Alt