1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

G.Saray'da ideal bir sağ bek yok

1. Lampard_08

Lampard_08 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rijkaard Haldun Üstünel'e, "santrafordan önce iyi bir sağ bek lazım" dedi.

Frank Rijkaard, Amsterdam’da bir görüşme yaptığı Haldun Üstünel’e, "G.Saray’ın santrfordan önce iyi bir sağ beke ihtiyacı var. Çünkü geçen sezon bu bölge boş kalmış" dedi.

Hürriyet'in haberine göre, Hollanda’ya G.Saray’ın geçen sezonki maçlarının bulunduğu 30 CD ile giden Frank Rijkaard, transferde önceliği belirledi. Hollandalı teknik adam, "Bu takımın öncelikli olarak bir sağ beke ihtiyacı var" dedi. Önceki gün Amsterdam’da G.Saray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel’le bir görüşme yapıp transfer stratejisini belirleyen Rijkaard, "Evet, takıma bir santrfor takviyesi yapmamız lazım. Ancak, izlediğim kadarıyla takımın ideal bir sağ beki yok. Rakiplerimiz bu kanattaki zaaflarımızdan hep faydalanmış. İlk olarak bu kanadı güçlendirmeliyiz" dedi.

UĞUR'DA DÖNECEK

Bir dönem Hasan Şaş’ın bile forma giydiği sağ kanat savunuculuğuna geçen sezon Sabri Sarıoğlu, Serkan Kurtuluş ve Barış Özbek soyunmuş, ancak bekleneni verememişti. Sarı kırmızılı yönetimin, sakatlığı nedeniyle geçen sezon faydalanılamayan bu bölgenin ideal oyuncusu Uğur Uçar’ın dönecek olmasına rağmen transferde önceliği sağ beke verdi.

Sarı kırmızılı kulübün yurt dışında yaptığı transferlerde başrolü oynayan yöneticisi Haldun Üstünel, Frank Rijkaard’la yaptığı görüşmenin ardından sağ bek ve santrfor transferleri için harekete geçecek. Üstünel’in bu iki mevki için İngiltere ve İspanya’da temaslarda bulunacağı öğrenildi.

2. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Uğur var genç ama cok iyi bi sağ bek.

Sabri yi sağ bekten saymıyorum. Birde Serkan Çalık mı ne var oda cok genç ayakları titiriyor oynarken.Sağ bek alınmalı bencede

3. oLdCiTyLee

oLdCiTyLee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    serkan çalık forvet :D

4. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    İlginç bir anektod^^

Takvim gazetesinde okumuştum Rijkaard gittiği takımlardaki sağ bekleri hep yollamış.Reiziger-Belletti... :lol:

5. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    pardon serkan kurtuluşmuş :D

Hep karıştırıyorum bu adamları :lol: