1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"G.Saray Skibbe'ye uğurlu gelmiş"

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Michael Skibbe için bir veda ve teşekkür yemeği düzenledi. Yemeğe Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat’ın yanı sıra futbol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyeleri Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ ile Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin de katıldı.

Yemekte Michael Skibbe, Galatasaray Televizyonu’na şu açıklamalarda bulundu: “Galatasaray’dan ayrıldığım için çok üzgünüm, onu belirtmek istiyorum öncelikle. Bu takımla birlikte çalışmaktan çok büyük zevk almıştım. Galatasaray’ın ve oyuncularımın Bordeaux maçında başarılı olmalarını ve Kadıköy’de final oynamalarını arzu ediyorum. İlk yarıdaki performansımızın kalan maçlarda devam etmesini arzuluyorum. Benim yerime gelen teknik direktöre de başarılar dilerim. Son maçta bize karşı yapılan tezahüratlara çok üzüldüm. Taraftarlar bu gibi maçlarda son dakikaya kadar normalde takımını desteklemesi gerekir. Maç bittikten sonra hayal kırıklıklarını tezahüratlarla gösterebilirler. Maç bitene kadar böyle olması daha doğru. Perşembe günü Bordeaux’a karşı oynayacağımız maçta taraftarların son saniyeye kadar takımı desteklemelerini istiyorum. Takımın taraftarın desteğine çok ihtiyacı var.”

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat da, Michael Skibbe’nin ayrılmasının dostluklarına herhangi bir şekilde zarar vermeyeceğini belirttikten sonra şunları söyledi: “Galatasaray’da görev yapan birçok hocayla beraber olduk. Tabi her hocanın bir insani bir de teknik tarafını değerlendirmek lazım. Skibbe her şeyden önce bizim çok sevdiğimiz, iletişimimizin çok iyi olduğu, son derece beyefendi ve centilmen bir insan olarak bizim hafızalarımızda yer etti ve öyle de kalacak. Teknik direktör olarak da mesleği ile ilgili bütün iyi niyetiyle elinden geleni yaptı ama bazen şartlar, şanslar arzu ettiğimiz gibi olmayabiliyor. Bu da öyle dönemlerden biri. Buradan ayrılması bizimle olan dostluğun herhangi bir şekilde zarar vermeyecektir. Biz onunla ilerleyen yıllarda tekrar, ya müttefik olarak ya da rakip olarak bir araya gelebiliriz. Kendisine bundan sonraki yaşantısında başarılar dilemek istiyorum. Zaten Galatasaray da ona uğurlu gelmiş şu anda epey bir teklif var kendisine.”