1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

FW Görevleriyle İlgili Sıkça Sorulan Soruların Cevapları

1. arveleson

arveleson Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38

Legend VI Forgotten World Talismanlar ve Görevler İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Herkese Hayırlı Forumlar. Öncelikle Belirteyim Konu Tamamen El Emeğidir. Hiçbir yerde Alıntı Değildir. Konuyu Açma Sebebim Sitede Gezerken Her Konuda Benzer Soruların Sorulması. Konuları Aynı Konularla Meşgul Etmektense Bir Konu Altında Elimden Geldiğince Toplamak İstedim. Aşağıdaki Bilgiler Hakkında Extra Bilgisi Olanlar, Farklı Bişeyler Eklemek İsteyenler veya Aşağıda Bilgilerin Yanlış Olduğunu Düşünenler Konu altına Yazsın Tartışalım Doğru Yolu Bulalım. Herkese Şimdiden İlgisi ve Saygısı İçin Teşekkür Ediyorum

1-) Koleksiyon Görevlerin'den Herhangi Birini Yaparsam Diğerlerini Yapabilirmiyim?
    -Evet Yapabilirsiniz.

2-) X Kere Forgotten World'e Gittim Fakat 1Tane Bile Talisman Düşmedi. Neden Olabilir ?
    -Eğer Görevi Doğru Şekilde Aldıysanız ve Forgotten World'u Sonuna Kadar Başarıyla Bitirdiyseniz, Talisman Düşmemesinin Nedeni Şanşsızlık Diyebiliriz. Talisman Düşürmek Tamamen Şanş İşidir. Onun İçin Ya Sabır Deyip Devam Edin.

3-) A ve B Grade Weaponları Nasıl Elde Edebilirim ?
    -A Grade Weaponu Quest İle Alabiliyoruz. B Grade Forgotten World Sereness den düşüyor.
    Quest Hakkında Detaylı Bilgi Burada

4-) Forgotten World'e Girdikten Sonra Talisman Düşürmek İçin Ne Yapmalıyım ?
    -Talismanlar İçin; Treasure Box veya Girdiği Forgotten World'deki En Son Uniq'i Kestikden Sonra Düşürebilirsiniz(şanslıysanız).

5-) Stallarda Düşük Level Talismanları 11D Diyerek Satıyolar. Acaba 11D Talisman İsimlerini Öğrenebilirmiyiz??
    -Evet Buradan öğrenebilirsiniz..

6-) Ben 94 Levelim. 11D Talisman Görevini Yapmak İstiyorum. Mümkünmüdür ?
    -Malesef Sadece Kendi Levelinize Uygun Forgotten World'e Girebildiğinizden Dolayı Sadece Girebildiğiniz Forgotten World'un Görevini Yapabilirsiniz.

7-) Ayni Koleksiyon Kartından Elimde Birden Fazla Var. Diğerlerinin Yerine Kullanılabilirmi?
    -Hayır Başkalarının Yerine Kullanılamaz. Fakat Elinde Aynı Olan Kartları Olmıyan Arkadaşlarındaki Kartlarla Takas Yaparak Kolayca Koleksiyonu Tamamlayabilirsin veya Satıp Para Kazanabilirsin.

Forumda Gözüme Çarparsa veya Birşey Duyarsam Eklemeye Devam Edicem