black_gold demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
black_gold demiş ki:
benide alırmısınız
önce kuralları okumanı öneririm extraokk
OKUDUM AMA VE GİRRECEKMİYİM
sen biraz bu bölümü renklendirince birazda sitemizde saygınlaşınca elbette alınacaksın ama
sakın ha sakın her gün al diye yazma lütfen Cool
gerekli şartlar sağlandığında alınacaksın.

e konu bjk olurdu ailece fanatik ailenin en fanatiği olmazsa ;olmaaaazdı headbang2ft9 ...Ancak bu takım tutmak ile post atılması arasındaki bağlantıyı kuramadım;üzgünüm ama bu bana çok gereksiz bi kural gibi geldi;ben bu kuraldan ;çok mesaj atanın bjk yi daha çok sevdiği gibi bi anlam çıkarırım ki;bu da ne kadar mantıklı olur siz düşünün...Madem ki bjk diye bi grup açtınız ve mantığa uymayan şartlarınız var bende seve seve girmem ,ancak benim gibi diğer bjk lı extraloob üyelerinin bazılarını incilttiğinizi söylemeliyim...Sadece bu mesele bile çok uzun süredir takip ettiğim bu foruma soğumama sebep oldu diyebilirim ;çünkü bunun anlamı yanlızca ayrımcılıktır;burada bi aile gibi olmamız gerekirken siz böyle kurallarla üyeler arasında ayrımcılık yapıyorsunuz...

dediklerinde haklısın ama koydugum kuralın amacı sudur ;
normal bir üye 500 post kasmak icin sitemizde bayaa bir aktif olur ve sitemizin eski üyelerinden birisi olur...
yani 500 post illa olacak diye birsey yok ki bazı uyelerimizi zaten 500 post gozetmeksizin aldık
kısaca söylecegim sudur post sadece formalitedir önemli olan paylaşımdır sitedeki saygınlığınızdır.

o zaman başkan olarak o kuralı biraz esnetmelisin ; çünkü eminim benim gibi okuyan herkez aynışeyi düşünüyordur...

freepirate demiş ki:
o zaman başkan olarak o kuralı biraz esnetmelisin ; çünkü eminim benim gibi okuyan herkez aynışeyi düşünüyordur...
kimin ne düşündüğünü bilemem ama bana neden 500 post diye soranlara cevabım budur... 500 post koymamın amacı 2-3 gunluk uyelerin basvurusunu engellemektir...umarım anlatabilmişimdir...

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ben zaten çoğu zaman aktifim Sad herşey beşiktaş için Sad şimdi alırsanız çok sevinirim popcorn

zeybekoglu demiş ki:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ben zaten çoğu zaman aktifim Sad herşey beşiktaş için Sad şimdi alırsanız çok sevinirim popcorn
sen forumda aktif olmaya devam et ayrıca sorun etme club'a alınacaksın elbette ama zamanı gelince Wink

Yukarı Alt