Sitemiz:

http://www.funcentersro.tr.gg

Destek: [Üyeliği destek adresimizdende alabilirsiniz.]

mailto:[email protected]

Download:

1.150 Client : Tıkla.
Loader: Tıkla.
Hamachi: Tıkla.

Giriş / Login bilgileri:

Hamachi:
Ağ: Fun Center - Fun Center 2 - Fun Center 3 - Şifreler: 123123 (Hepsinin)
IP: 5.147.214.56

http://funcentersro.tr.gg/-Ue-yelik.htm - Başlığa Üyelik, mesaj kısmına ID , PW , CHAR İSMİ'nizi yazın.

Oyun:
Oyuna giriş için, Loaderdaki Redirect IP seçeneğini işaretleyin ve IP kısmına 5.117.214.56 yazın ve Launch'a basın.

Oyun bilgileri:

Rateler:
Exp: 1000X
Sp: 1000X
Drop: 1000X

Skiller: [Passive skiller ve effect'ler çalışmıyor.]

Fire: Çalışıyor.
Cold: Çalışıyor.
Light: Kayma skilli çalışmıyor, diğerleri çalışıyor.
Force: Denenmedi.
Heuksal: Çalışıyor.
Bicheon: Çalışıyor. [Yatır / batır sorunlu]
Pacheon: Çalışıyor.

Server:

Kapasite 200 kişi.

Silk itemleri:

Item mall'dan alınabiliyor. Bazı petler , potlar alınamıyor.

Caplar:

Level: 90
Skill: 90

Resimler:

Akşam eklenecektir.

PS: Silkroad'da deneyimli veya db edit işinden azda olsa anlayan 2-3 arkadaşı yardımcı ve Gm olarak alacağım.

hayırlı olsun.Ve ben şu üyelik için mesaj olayını anlamadım gerçi resim eklediğin zaman görürüm nasıl mesaj atıcağımızı.İnş çok önemli yerlere gelir ben oyuna gireyim bi oyniyım arkadaşlarıma felanda çağırırırm zaten seneye ve diğer sene oyniyamicaz mağlum üniversite girmem şart :)

Usta sen bu indirme link ini megaupload sitesine upla bilirmisin ordan indirelim ordan acayip hızlı iniyor ben bu koyduğun link i indireyim dedim 19 saat diyor :) lütfe. upla da megaupload a öyle indirem yoksa ben bu verdiğin yerden hayata indiremem :)

Tüm bilgiler akşama eklenicek. Evde hazırladım dosyayıda, + ve -'leri eklenicek. DB edit için yardımcılar aranıyor, BlackHunters senle beraber bişeyler yapak istersen :D

Funny Child demiş ki:
Tüm bilgiler akşama eklenicek. Evde hazırladım dosyayıda, + ve -'leri eklenicek. DB edit için yardımcılar aranıyor, BlackHunters senle beraber bişeyler yapak istersen :D
benim server ile birleşirsek neden olmasın :beer: RDSRO ^^

Birleştirme zorunluluğum yokta yani charı vericemde itemleri aldım zaten adama vereyim onları. Yada ben charı veririm kendisi verir söylediğim itemleri adama..

Funny Child demiş ki:
Birleştirme zorunluluğum yokta yani charı vericemde itemleri aldım zaten adama vereyim onları. Yada ben charı veririm kendisi verir söylediğim itemleri adama..
Bizden Caldıgın Database'yi mutlaka sorunlarınl cıkacak !

1. Saten Bizim Elimizde Oldugu İçin Güncelleştirmeler Bizde :wink1:
2.Emma W'nin Charı Nasıl Aldıysan Aynı O sekilde vereceksin.. Parası ve İtemlerinide !
3.Yook ben tekim diyorsan sen bilirsin herşey bizim elimizde :wink1:

1. DB'yi falan çalmadım, paylaymışsınız kullanıyorum.
2. Charın bilgilerini yolladım Emmaya.
3. Farketmez :D

Boşyere tartışma olmasın ben bişi demiyorum.. :D

Vede itemlerini aldım dediğim şeyi yanlış anladın, bir adamın itemleri çalındı benden bildiler onları geri aldım çalan kişiden. Onları vericektim ama emma verir artık söledim özelden..

Sorun yok demi? Tartışmıyoz? :D Çünkü ben DB falanda çalmadım yani başka bir sitede paylaşmışlar RD Sronun dbsi diye bende belirteyim dedim. EmmaW gelincede sorarsın charı almışmı diye :d

Hayırlı olsun ne diyim :D Benim rekabet gibi bir amacım yok, kendi çapımda küçük bir sw açıp, 5-6 arkadaşla eğlenmek :D

Yukarı Alt