ShupaR demiş ki:
work3r demiş ki:
jackal4242 demiş ki:
HP O KADAR OLAMAZ NORMAL BİR FUL STRNİN (ful blu)28.5K CANI OLUYOR GLAVİENİN PASİF SKİLİ 3K HP veriyor deilim ortalama 31 k 31.5 olması lazım nasıl oldu bi anlam veremedim çar süper ona lafım yok ama hp fazla anormal geldi:)
o kadar ss attım , halen olamaz diyorsun bişey demiyorum ^^
Devil Sprit Arkadaşım devil sprit ^^
sanırsam arkadaş bir kaç sene sro'dan uzak ondan bilmiyordur :lol:

Az bişi kalmış yakında onuda tamamlarsın bu arada erdil senmisin ben ceyhun yani hokkabaz4 :lol:

hokkabaz4 demiş ki:
Az bişi kalmış yakında onuda tamamlarsın bu arada erdil senmisin ben ceyhun yani hokkabaz4 :lol:
adım erdi^^ kim erdil i uydurduysa Allah onu bildigi gibi yapsın^^
SilenTNoise demiş ki:
abi sen bow-blade-glave hepsini denedn demixD
evet hepsini denedim ^^

Erdi ben TR_Kaos yani çalınmadan önceki sahibi yeni setin hayırlı olsun 3-4kişi dalıp kendimizi rezil ediyoduk bu arada zerkleyen 90 glavie bendim sanırım =D , charın gerçekten çok güzel iyi günlerde kullan full sun dizersin inşallah

sanırım serverda seni en çok zorlayan isim BabaNovac ondada 3-4tane sun var ve light cold bicheon - armor nuker

ps : oyundaki yeni charım TR_stoRm

Waistt demiş ki:
Erdi ben TR_Kaos yani çalınmadan önceki sahibi yeni setin hayırlı olsun 3-4kişi dalıp kendimizi rezil ediyoduk bu arada zerkleyen 90 glavie bendim sanırım =D , charın gerçekten çok güzel iyi günlerde kullan full sun dizersin inşallah

sanırım serverda seni en çok zorlayan isim BabaNovac ondada 3-4tane sun var ve light cold bicheon - armor nuker

ps : oyundaki yeni charım TR_stoRm
sagolasın ama babanovac nasıl zorlayabilir beni +7 sword ile :) bu arada tekrar geçmiş olsun kaos için ve tr stromda hayırlı olsun..

Ps: yeni build ile çok yakında karşınızda olacağım xP

Yukarı Alt