1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Full Str Fire/Cold Blader Yapılandırma

1. UnLoadeR

UnLoadeR Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yıllardır oynadıgım ve tecrube sahip oldugum blader hakkında Tecrübelerimi Paylaşmak İStedim hernekadar bu forumda 1 yılım gecmesine ragmen post kasmadim ve kasmayacagim ama ben her zaman burdayim postsuz.

*Blader Bir Efsanedir Ve Bir Tanktır.
    *Full Str olucak charimiz 1int bile palanceyi etkiler ve -1 str olur.
    *Protector Önerimdir Neden Derseniz Artik Yeni Phyciler Var Warrior ve Rogue Eskisi gibi Nukeler Artik Yok.
    *Blader Kascaksaniz Lütfen Preniz Ve Goldunuz Olsun 51 Kadar Taxi Yapiniz Yoksa Chardan Sogursunuz.
    *Neden ColdVeFire Bakin NonAfk da Fire Kullanicaksiniz Cunku Siz Oyuna Hakimsiniz Ama Botta İken Cold Nedeni Gözünüz Arkada Kalmaz Charin Yatma İhtimali %1 Bile Degil ve Coldu Lütfen PvP de Kullanin Kormayin Kimsede Full Reduce Yok.

Oynama Taktikleri
    *Vs Archer:Archerlarin İyi İtemler oldumu sansiniz Yoktur ancak Yatir Batir yaparak isin ustesinden gelmeye calisin.
    *Vs Nuker:Nukerle Karşılaştıgınız Zaman Nuker İlk Light Aticaktir Ve 2. ise Fire Dir Sonra Bu Olay Kısır DOngu Gibi Gider Simdi Biz Buna Karşılık Ne Yapacagız İlk Olarak 72 Combo ve 51 Combolardan birini Kullanip Yatir-Batir Calisacagız Block Rationuz İyise Siz Alirsiniz Ama Pek Şansınız Yok.
    *Vs Glavie:Saglam İtemi ve Sp si olan kazanir Ama Glavie cinin Yatir-Batir İle Sıkar Ve Dikkatini Dagitirsiniz Glavie PvP den sogur ve olesine dalar ama siz hic bırakmayin yatir-batiri sonuc olarak Zafer dir.
    *Vs Dagger:Yenme İhtimaliniz Fazla Yok Ama Block Ratio Cok İyise Ve Sans Sizden Yanaysa Niye Olmasin Daggerle PvP de Combo vurmaya gerek yoktur Onu Yatir-Batir la yawaslatmak daha iyidir cunku onun combosu Siz den kat kat daha saglamdir.
    *Vs XBow:Xbow cu ilk olarak size knock back vuracaktir ve uzakta olcaktir.Xbow Cuyu Yenmeye Yeltenmeniz icin İlk 2 Vurusundan 1i block olmasi gerekir Unutmayin Block Olmassa Yenmeyi Düşünmeyin.
    *Vs Wizard:Wizard size vurana kadar ilk yatiri siz yapin ve block yerseniz PvP sizindir.Gerisi Boşş.
    *Vs Warrior(2 Han):Warior Sizle Denk Gibidir Ama o 15sn1potu vardir BlocklArinizla Yenmeniz Rahattir.
    *Vs Warrior(1Han):Sizin Euro nuzdur Baska Hic Bir Sey Degildir Onun 15sn1potu Vardir Sizin1Sn1Pot ama cleric varsa warriorda ve Bless Spelli bastı ise yapcaniz Teksey Bless Spellinin Bitmesidir.
    *Vs Warrior(Dual Axe):Gerek Yok

*Skiller Hakkinda Bisi Sölemiyorum(Artik Silkroad Oynayan adam Hangi Skiller Acilcagını Bilmelidir)(Sadece Acilmasi Gerekenler Bunlar Gerisi Size Kalmis)Combo-YatirBatir-DevilCutBlade-Cold/FireElyakma-BuffLar Full(Cünkü Biz Tankız)-MovingSpeed

Alıntı Degildir 3 Yıllık Tecrübedir.

2. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    çok teşekkürler ama şu fikrim var ((Fazla blader oynamadığımı söyleyim baştan))

bir adama karşı 1 pvp kaybetmişsek 2cisini sürekli yatır batır ile elinde sonunda alırız

3. DoNJuaN

DoNJuaN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bennde kendi kafamdaki yapılandırmayı söyleyim
    bichion 90
    fire 90
    light 90
    cold 30

4. EnDZoNe

EnDZoNe   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin bu anlattigin pwpler her hanlde başka oyunda geçiyo bnm oynadigim silkroadtta beni bi kesen wizart oda arada... parazitlik etmesi lazım .. iyi bi Bladein yatma ihtimali oaln çarlar wizart şanslı ise , warlock skilleri açık bir eurodur oda şansa kalmıs ,ihtimaller çok dengesiz degil , birde warrior cleric oda şansa kalmıs ama genelşde warriolari kesiyorum genelde degil kesiyorum ... Şimdi senin bu 3 yıllık deneyimin biraz deneyimsizlik olmus kusura bakma .. SoylediklerineTAMAMen katılmıyorum..

5. EnDZoNe

EnDZoNe   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    blade için en saglam yapilandirma .. +5 set, pre plus , Avatar(itemlere hp ve mp %25 muhakkak basın) , Full Farm fire 90 bicheon 90 cold 90 (snow %40) light size kalmıs mecbur scroll kullaıcaksınız .. Garment set ... Bu anlattigim 80 lwl normal bi çardir eger blade degilse Eger blade ise olumsuz pwpin kabusu sun weaponlıların bile yıkamıycagi bi tankerdir ...Hunter aliasini server da hemen herkisn bildigi bi çarın sahibi olarak konusuyorum farm bittiginde degişen bişiy olmıcak yine ...Not (bnm bi +7 im bile olmadi bu arada :) ama server dakilerin %80 ini pwpde kesmişimdir %20sinede yatmadım ..kesemedigiklerimde yerde kalkan alan çinliler ki onlarida ksebilirm zaman alır sadece birde armor giymiş str ... )))