Arkadaşlar ben biraz yeniyim hatta baya yeniyim :D her neyse bir FuLL sTR BowMan karakter açmayı düşünüyorum.Forumda baya konuyu inceledim değişik değişik fikirler gördüm ama ne yapacağıma karar veremedim ben şimdi ;
Fire = 90
Light = 80
Pacheon = 90
Cold = 40
Şeklindemi yapmalıyım.Yoksa ;

Fire = 90
Light = 90
Pacheon = 90
Cold = 30
Bu şekilde yapsam dahamı iyi olur : veya aklınızda bana tavsiye edebileceğiniz daha iyi bir
yapılandırma varmıdır ??
İyi bir BowMan'ı bana anlatırsanız çok sevinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim yorumlarınızı - fikirlerinizi - önerilerinizi bekliyorum .. :popcorn:

bır kac satır altlara bakarsan macrocheck bowman farkına varın adlı bır topıc goruceksın sanıyorum sana yararı olcaktır :wink1:

baktım zaten dostum ama çok kararsız kaldım bayadır bu konuyu araştırıyorum onada baktım diğerlerinede baktım ama bitürlü en güzel olan türü bulamadım yani ne yapsam daha iyi olur anlayamadım ben biraz acemi olduğum için pek bilmiorum mazur görün beni :( :)

xJinqTax demiş ki:
baktım zaten dostum ama çok kararsız kaldım bayadır bu konuyu araştırıyorum onada baktım diğerlerinede baktım ama bitürlü en güzel olan türü bulamadım yani ne yapsam daha iyi olur anlayamadım ben biraz acemi olduğum için pek bilmiorum mazur görün beni :( :)
tamam kardesım aglatacaksın benı sımdı :| ben yardımcı olmaya calısayım :muck:
bence cold 30 olmalı.neden dersen soyle bır acıklama getıreyım;
zaten imbuemiz ve mag defans acigimiz icin fire 90.pacheon zaten weapon masterymiz 90.bunlarda sorun yok.pvp yapmak ıcın bence bır bowmanın ıhtıyacı olan sey pyh defans degıldır(cunku pure strdır)en cok ıhtıyacı olan sey hızdır.hız ıse senın de bıldıgın gıbı lightninde yeterince mevcut.phantom walk veya ghost walk serisi ise (halk arasında kayma olarak gecer) bowmanın en buyuk sılahı olan vurkaclar ıcın hatta ve hatta vurkacı yapabılmen ıcın tek gereken skıldır. antı knock back(kombolar)ile rakibini geri iticeksin,o sana atack yapmaya gelirken bir strong bow atıcaksın hp yarıya dustu bıle yaklastıgında da gerıye dogru bır ghost walk ıle kacarken anti devil sallayacaksın weapon da musayıtse kesın crıtıc oturucaktır pvp senın :wink1:

çok teşekkür ederim kardeşim aslında haklısın hız önemli bu söylediğin build unıquelerde işe yarar demi sağlam bişeye benziyo anlattıkların :thumbsup: denemeye değer bu cold 40 light 80 diyen arkadaşın fikri sanırım sp den tasarruf'tu .. verdiği hız %5 ti sanırım bide 4 p.r di .. bunun için 60k sp diodu arkadaş .. sen ne düşünüyosun bu yorum hakkında ? 4 p.r ve %5 hız için 60k sp .. ama o hız işe yarar diyebilirmiyiz ? :think: :muck:

hmmm teşekkür ederim o zmn fire 90 light 90 pacheon 90 cold 30 yapıorm doğrumudur ? tekrar teşekkür ediyorum ... :thumbsup: :beer: :muck:

muhahahha gerçekten güzel bi yapılandırmadır 90 lıght fire pacheon ama sana bişe sorucam jingtax sence 6 parry ratio ve %6 fazla koşma için 50 küsür k sp wermek yerinde bi kararmıdır?
ben coldu 40 yaptım bazen job warlarda kaçmalık durumlar oluyo :D snow yeni skilli çok işe yarıyo :twisted: tercih senin ama ben 40 cold 80 lıght 90 pacheon fire yaptım ve çok memnun um ALTINI çizerek söylüyorum HERCULES bana tek atabilen adam yok(berseker mod hariç xD) acaba neden???

rockÇı demiş ki:
muhahahha gerçekten güzel bi yapılandırmadır 90 lıght fire pacheon ama sana bişe sorucam jingtax sence 6 parry ratio ve %6 fazla koşma için 50 küsür k sp wermek yerinde bi kararmıdır?
ben coldu 40 yaptım bazen job warlarda kaçmalık durumlar oluyo :D snow yeni skilli çok işe yarıyo :twisted: tercih senin ama ben 40 cold 80 lıght 90 pacheon fire yaptım ve çok memnun um ALTINI çizerek söylüyorum HERCULES bana tek atabilen adam yok(berseker mod hariç xD) acaba neden???
90 lvl FF wizard ya da 90 lvl FF bard senın ısını tek skılle gorur kardesım hıc merak etme wizard = meteor+earth quake bard=boomıng chord+ absolutness :muck: ayrıca dalga gecmeden cevap yazarsan sevınırım o 6 parry ratıo dedıgın sey cok onemlıdır madem oyle bır yapılandırma yapıcaksın glavie yolundan devam et 72 light 48 cold ınan daha mantıklı olur ss ıcın bır pure str charda cold uplanmaz :muck:

ScREaM oF HaTE demiş ki:
rockÇı demiş ki:
90 lvl FF wizard ya da 90 lvl FF bard senın ısını tek skılle gorur kardesım hıc merak etme wizard = meteor+earth quake bard=boomıng chord+ absolutness :muck: ayrıca dalga gecmeden cevap yazarsan sevınırım o 6 parry ratıo dedıgın sey cok onemlıdır madem oyle bır yapılandırma yapıcaksın glavie yolundan devam et 72 light 48 cold ınan daha mantıklı olur ss ıcın bır pure str charda cold uplanmaz :muck:
sen bana herculeste tek atıcak wiz bul gel kardeşim çünkü herculeste bard yok :D bul gel kapışalım beklerim pm Narcisse

rockÇı demiş ki:
ScREaM oF HaTE demiş ki:
rockÇı demiş ki:
sen bana herculeste tek atıcak wiz bul gel kardeşim çünkü herculeste bard yok :D bul gel kapışalım beklerim pm Narcisse
uzerındekı ıtemlerı bılmedıgım ıcın konustum full blue ve sox la gezıyorsan tabıkı tek yemessın ılk vuran kazanır :muck:

xJinqTax demiş ki:
Arkadaşlar ben biraz yeniyim hatta baya yeniyim :D her neyse bir FuLL sTR BowMan karakter açmayı düşünüyorum.Forumda baya konuyu inceledim değişik değişik fikirler gördüm ama ne yapacağıma karar veremedim ben şimdi ;
Fire = 90
Light = 80
Pacheon = 90
Cold = 40

Fire = 90
Light = 90
Pacheon = 90
Cold = 30
Bu şekilde yapsam dahamı iyi olur : veya aklınızda bana tavsiye edebileceğiniz daha iyi bir
yapılandırma varmıdır ??
İyi bir BowMan'ı bana anlatırsanız çok sevinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim yorumlarınızı - fikirlerinizi - önerilerinizi bekliyorum .. :popcorn:

Cold 40 dan aşagı hiç bir işe yaramaz hiç açmasan daha iyi çünkü yarayan buff 48 de acılıyor :thumbsup:

X-Hacker demiş ki:
xJinqTax demiş ki:
Fire = 90
Light = 80
Pacheon = 90
Cold = 40

Fire = 90
Light = 90
Pacheon = 90
Cold = 30
yapılandırma varmıdır ??

Cold 40 dan aşagı hiç bir işe yaramaz hiç açmasan daha iyi çünkü yarayan buff 48 de acılıyor :thumbsup:
Scream Of Hate buna ne diosun kardeşim ? :popcorn: :muck: :think:

xJinqTax demiş ki:
X-Hacker demiş ki:
xJinqTax demiş ki:
Fire = 90
Light = 80
Pacheon = 90
Cold = 40

Fire = 90
Light = 90
Pacheon = 90
Cold = 30
yapılandırma varmıdır ??

Scream Of Hate buna ne diosun kardeşim ? :popcorn: :muck: :think:
ben ne dedım madem glavier gıbı yapıcaksın 72 light 48 cold 90 fire 90 pacheon yap dedım ama pure str de charda pys defans cok gereklı degıl bu yuzden cold ıle mastery doldurmanın bosa sp kaybetmenın anlamı yok dedım. tercıhınıze baglı :wink1:

evet arkadaşlar bende bi bow çar kasıyorum bende çok kararsız kaldım bu sitedeki çoğu bow çarla ilgili konuları okudum ama arkadaşımızın yaptığı açıklamalar beni çok etkiledi bilgin için çok teşekkür ederim elerine sağlık teşekkürler extraloob

Yukarı Alt