arkdaslar zeusta full str imbuesi fire olan bir char actım tum yapılandırması gap sorununu da cozdum fakat bir sorunum var ve ısın ıcınden cıkamıyorum yardımlarınızı cok acıl beklıyorum sımdı;
imbuem fire oldugu ıcın skili 90 yapılandırmasına gore 80 lvl da bırakmak ıstıyorum pacheon kesinlikle 90 olucak sizce lightning 80 mi olmalı yoksa cold mu 80 olmalı ice guard shild serisi aklımı celen skil ama bi yandan str oldugum ve pys defns ıhtıyacım olmuycagını dusunuyorm bı yandan da walk serisi(hızlı kosma)isime yarıcak mag atc buffları da var ama karar veremedım sızce ne yapmalıyım? cold mu 80 light mı 80 olmalı? simdiden tesekkurler

aynen aynen dusundum fakat 90 lvl hatta 120 lvl da bıle mastery artmıcakmıs kesın aldgım bılgılere gore mastery sorunu aklımı karıstıran Sad

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
fire 80 pacheon 80 light 80 cold 30 ha geldi ha gelecek update

ghost walk pvp de kullanacağımız en e,önemli skill imiz sürekli vurkaç la indireceğiz yoksa bowculuğun bi manası kalmaz zaten bitek o şekil işe yarıyor l becerisi şart 2 tane farklı kaçma oluyor kaçıp adam yanımıza gelesiye adar vurarız adamda da aynısı varsa ((ki 80 lvl de vardır mutlaka)) bowcu crit vurmak için dua etsin bence ghost walk ı ola bi glavier a karşı yenilmeye mahkum

pvpde vur kacı daha cok antı devıl bow series le eski yapılandırmamda kullanmıyordum yıne fire bowdu ama hybriddi hatırlıyorum vurkac sayesınde 12k vurmustm glavier bi elemana :lol: cok saol ben cold ve light arasnda kaldım tek sorun buydu pekı guard shild kendı baslıgında ekleme demıssın gercekten hıc mı ıse yaramıyor

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
SKYWALKER demiş ki:
pvpde vur kacı daha cok antı devıl bow series le eski yapılandırmamda kullanmıyordum yıne fire bowdu ama hybriddi hatırlıyorum vurkac sayesınde 12k vurmustm glavier bi elemana :lol: cok saol ben cold ve light arasnda kaldım tek sorun buydu pekı guard shild kendı baslıgında ekleme demıssın gercekten hıc mı ıse yaramıyor
guard shield sanırım cold un 2. buff ının adı benm dediğim snow shield gelen damage in bir böülümünün manandan götüren oku tamamen baya eğllenceli o konu :lol:

Bence -light 80-cold 30- derim çünkü lightingte ışınlanma ve hızlı koşma var bu bow için çok önemli kaçıp düşmanına crt atabilirsin.Colda neden gerek yok onuda söyleyim.Mana shield full int veya hybrid için çok önemlidir.Ama full str ler için o kadar önemli değildir.Bu yüzden mana shieldı açma derim ve pyh defans veren cold bufunu açablirisn ?!!!!!!.

bende aege serverinda oynuyorum 76 lvl im pacheon 80 fire 80 force 80 bence 90 açılıncada pcheon 90 fire 90 force 90 light bowcuda sadece ayak skill i var işe yarayan onuda yüzükçüde ayak hızlandırıcı var satın alırsın zaten uzaktan kastığın için fazlada işine yaramıyacak forcede resist büyülerini kullanman için bow cuda çok işe yarıyor bunun farkını göreceksin.. neyse ginede kendine kalmış bişey tabi sadece fikir...

tesekkur ederım verdiginiz fikirler ıcın bence de en mantıklısı cold 30da bırakmak zaten pure str char pek pys. defansa ıhtıyacı olmuycak ?!!!!!!!

Kesin çözümün bu
120 skillerine gore ayarladım
120 fire 120 pacheon = 240 etti
60 kaldı onunlada light verirsen parry ratio alıcaksın grass walk skillerin yuksek olcak phantoma sahıp olacaksın
+ azda olsa dmg artıcak elini fire ile yaktığında mag fazla oluyo ondan dolayı magın % 15 cıvarında artıcağından yaklasın 10 da 1 daha fazla vurusun orneğin 10 k yerine 11 k

Yukarı Alt