-Resim Silinmiş.
Evet başlıyorum.Beğenmiyen olursa topic in altına yazsın extraokk .
1-)Full STR Bowman Nasıl Bir Builddir, PvP'de Ne Yapar ve Ne Giymelidir
Full STR Bowman BENCE oyundaki en baba charlardandır.Çünkü hem yeni skiller hemde cold :mrgreen: :mrgreen: hemde Full STR.Elinizde sağlam bir silah varsa hiç kimse karşınızda duramaz extraokk .PvP de en iyilerdendir.İster inanın ister inanmayın geçenlerde 29 LvL Full STR Bow adamımla(elinde 29+3 wardı) 3 tane thief i yataırdım.Biri 31 LvL diğeri 27, sonuncusu ise 28 di.3 ini birlikte yatırmamın tek sırrı vardı oda cold ve silahımın +3 olması birde adamımın Full STR olması :mrgreen: :mrgreen: .Ne giyilmesi konusunda aslında teknik olarak garment giymelisiniz ama, full strsiniz nukerlar gibi korkunuz yok bu yüzden istediğiniz giysiyi giyebilirsiniz extraokk çünkü full str siniz hangisini giymek istiyorsanız giyin yani şeklini beyendiğinizi.Ama pvp yaparken kesinlikle garment giymelisiniz.Bu arada hiçbir şekilde mag. atak yükselsin diye asla ınt e vermeyin.Çok büyük hata olur extraokk .
2-)Imbue Ne OLcak?
Arkadaşlar imbueniz BENCE kesinlikle cold olmalı aslında nuker olsun veya başka bir build olsun mutlaka cold u seçmeli.Şimdi cold için universal pill le halledile bilir diyebilirsiniz.Ama LvL 80 de olduğunuz zaman pvp yaparken yavaşlatığınızda rakip en az 2-3 tane universal pill kullanıyor.Bu da bu sıra içinde bissürü şey yapmanızı sağılıyor ve üstelik sürekli cold olduğu için sürekli sürekli yenileniyor.Böylece hem vurup kaça bilirsiniz hemde rakip gelene kadar rahmetli olabilir :mrgreen: :mrgreen: extraokk .
3-)Gap Nasıl Olcak?
Full str nin fazla bir sp farm a ihtiyacı yoktur.Çünkü eğer bu rehbere uyarsanız normal bir nuker dan 80 k daha az harcamış olcaksınız extraokk .O yüzden hayatınız farm la geçmicek :mrgreen: :mrgreen: .İlk önce LvL 5 e kadar hiç birşey açmayın LvL 5 olduğunuzda imbue pacheon vb. skilleri açın.Ondan sonra LvL 8 e kadar birşey açmayın LvL 9 olduğunuzda skilleri 6 ya getirin böyle devam edin.10 LvL olduğunuzda 7, 11 olduğunuzda 8 gibi extraokk .
4-)Açacağınız Skiller
Pacheon
-Resim Silinmiş.
Cold
-Resim Silinmiş.
Lightning
-Resim Silinmiş.
Fire
-Resim Silinmiş.
Pac. 80 Cold 80 Lig. 80 Fire 60 BENCE BÖYLE OLMALI.
The End
Arkadaşlar LÜTFEN emeğe saygı.Bu arada artık silkroaddan bıktım filan diyorsanız benden size yeni bir online aslında fazla yeni değil ama olsun birazda karışık ama güzel "Voyage Century".Mutlaka oynayın benden size tavsiye extraokk .Evet bitti yorumları alım beğenmediyseniz söyliyebilirsiniz and sabit olursa sevinirim Cool

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
topic çok güzel olmuş ellerine sağlık hemen sabitledim işte böyle özenerek hatasız topicler yapın ki bende gözlerinizden öpeyim sizleri mucX

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
emege saygı saol kardeş güzel olmuş ama eleştirecem fire olsa daha cok vurursun :lolmuch: :lolmuch:

bunlar miladdan kalma skiller buyuk ihtimalle arkadas da bi yerden hoplatmıs nese sabitlilten ben mi indireyim okan abi?

extraloob demiş ki:
topic çok güzel olmuş ellerine sağlık hemen sabitledim işte böyle özenerek hatasız topicler yapın ki bende gözlerinizden öpeyim sizleri mucX
Çok teşekkürler, bu arada skilleri nasıl dağıtmışım nediycen çok merak ediyom valla.
gulut91 demiş ki:
emege saygı saol kardeş güzel olmuş ama eleştirecem fire olsa daha cok vurursun :lolmuch: :lolmuch:
Evet daha fazla vurusun ama uzaktan gelirken yavaşlatıp belkide adam sana gelene kadar sen ona fire' la toplamda 5 k vuruyoyrsan cold la adamı yavaşlaarak 6-8k kuyuyosun extraokk

_AvRiL_ demiş ki:
bunlar miladdan kalma skiller buyuk ihtimalle arkadas da bi yerden hoplatmıs nese sabitlilten ben mi indireyim okan abi?
Tamamen kendi emeğim Bu sitede hala milattan kalma skiller kaldığı için skillerin resmini böyle koymak zorunda kaldım kusura bakmayın Evil or Very Mad
Birde biryerden hoplatmışım bak global mod olabilirsin ama benim emeğime saygısızlık yapmazsın sanki bunu yazarken yanımdaydında birde başka biryerden almışım diyosun bilip bilmeden Mad Evil or Very Mad
DAHA FAZLA KONUŞMICAM YOKSA AĞZIMDAN KÖTÜ LAFLAR ÇIKABİLİR Exclamation Exclamation Mad

guncellenmiş skilleri her yerde bulabilirsin onları pc ye kaydet uzerine EXL resimlerini ekle anlat o zaman sabitlik olur bence geregi yok sabitlemenin

_AvRiL_ demiş ki:
guncellenmiş skilleri her yerde bulabilirsin onları pc ye kaydet uzerine EXL resimlerini ekle anlat o zaman sabitlik olur bence geregi yok sabitlemenin
Bana biryer göster bende tekrardan yapım o zamn çünkü ben bulamadım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
orenen93 demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
Tamamen kendi emeğim Bu sitede hala milattan kalma skiller kaldığı için skillerin resmini böyle koymak zorunda kaldım kusura bakmayın Evil or Very Mad
Birde biryerden hoplatmışım bak global mod olabilirsin ama benim emeğime saygısızlık yapmazsın sanki bunu yazarken yanımdaydında birde başka biryerden almışım diyosun bilip bilmeden Mad Evil or Very Mad
DAHA FAZLA KONUŞMICAM YOKSA AĞZIMDAN KÖTÜ LAFLAR ÇIKABİLİR Exclamation Exclamation Mad
bak sen ben buradayken sen caz yapacaksın öylemi ip ban ile atıldın Cool

extraloob demiş ki:
orenen93 demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
bak sen ben buradayken sen caz yapacaksın öylemi ip ban ile atıldın Cool
I' m sorry.Bir daha olmıcak okan abi extraokk .

ozrunu benden dilesen bir de bana yaptıgın hareketen sonra kara listemdesin hal ve hareketlerine dikkat et

Cold Diosun Güzel Söylüyosun 80 De 2-3 Pill Diosunda Artık Special Universal Pill Die Bisey Cıktı :D Bnce Hic Bi Yararı Yok Coldun Snow Sheil ı Zaten Str Char İçin Düşünme Hiç Bi İşine Yaramıyacaktır Tek Skillde Manan 0 Lanıcaktır Onun Yerine Fire Daki "Fire Wall Series" i Acmanı Tavsiye Ederim Bunlar Sadece Benim Düşüncelerim Değil Denenmiş Seylerdir.... :oldie: :oldie: :oldie:

:thumbsup: Emeğe Saygı :thumbsup:

1nTeaCome demiş ki:
Cold Diosun Güzel Söylüyosun 80 De 2-3 Pill Diosunda Artık Special Universal Pill Die Bisey Cıktı :D Bnce Hic Bi Yararı Yok Coldun Snow Sheil ı Zaten Str Char İçin Düşünme Hiç Bi İşine Yaramıyacaktır Tek Skillde Manan 0 Lanıcaktır Onun Yerine Fire Daki "Fire Wall Series" i Acmanı Tavsiye Ederim Bunlar Sadece Benim Düşüncelerim Değil Denenmiş Seylerdir.... :oldie: :oldie: :oldie:

:thumbsup: Emeğe Saygı :thumbsup:

2007 konusunu hortlatma :mrgreen: :oldie:

Yukarı Alt