1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Full str Blader

1. Absence

Absence   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Öncelikle şunu soylemeliyim ki böyle bir char kasmak gerçekten para ve zaman gerektiriyor
    eğer param bol zamanım cok sabrederim diyorsanız bu char tam size gore

Peki bu charı kasmak nie zor ?
    Çünkü maşallah botçu artık milletin tabiriyle (asdf) charların alayı int ve int char canavarları tek hamlede haklıyor. Etrafta bunlar kaynıoken nasıl kasarsınız o size kalmış .En iyisi party halinde kasmak ve belli bir level e taxi ile gelmek

Statımız nasıl olucak?
    Buda sorulucak sorumu tabikide full str stat vericez charımız da bi melezlik olmucak

Giysilerimiz nasıl olucak peki?

Giysi türü ya garment yada cold açmıycağımız için pro olabilir ama ben garmenti öneririm nedeni zate str yiz pro ya gerek yok ve gament giyersek o bize hız kazandırır ve daha hızlı kasarız.Ayrıca nukelerdende az hasarla sıyrılmış oluruz

Weapon seçimi
    Silahımız tabikide blade+shield olacaktır size tavsiyem 42 lv den sonra başlayın silahlarını + lamaya,blue vermeye

Skiller

Geldik dananın kuyruğunun koptuğu yere skillerimiz kesinlikle ama kesinlikle fire 90 lıyt 90 bec 90 olacak el yakmamız fire olacak ve geri kalan 30 u da harcamıycaz neden çünkü 100 lv de mastery 300 de kalacak gelmesine çok var ama olsun.kesinlikle ama kesinlikle ilk lv lerde 9 gap 42 yi geçtiğinizde 5 gaplı sp yapın ben böle gidiyorum çok rahat oluyor.

Fire skilleri

1) El yakma skilimiz (imblue) kesinlikle açılacak ve fırsat oldukça maxlayın.
    2) Tamamıyla kalkan sklidir çok yararlı bir skill kesinlikle max lanması diğer kitapların açılması gerekir.
    3) Belirli bir sürede physical damageyi arttırır kesinlikle max ve diğer kitaplarınında açılması lazım.
    4) Belirli bir sürede mag. defansı arttırır kesinlike max ve diğer kitaplarının açılması lazım.
    5) Fire wall skill aslında gerekli bir skil pvp de ilk hamleyi nukerler yaparken işlemez bile ama kötü yanı hareket edemezsiniz ben açmadın size kalmış.
    6) Bu nukerlere aittir açmayın biz str yiz.
    7) Bu yeni çıkan bir skill sanırım görünmezleri görmeyi sağlıyor ben daha açmadım.
    8) Bu skil phsical damageyi arttırır ve kalıcı olarak arttırır.

Lightning skilleri

1) El yakma skillidir ama biz fire kullancaz açmayın.
    2) Açılması ve maxlanması lazımdır diğer kitaplarıda açılmadlır magical damageyi arttırır.
    3) İşte en çok işimize yarayan skill tüm kitapları açılmalı ve maxlanmalı.
    4) Bu skillde int çiler için açmayın sakın.
    5) Bu skillde çok önemli parry ratio yu arttırır tüm kitapları açılıp maxlanmalı.
    6) Bu skillde nukerler için açmayın
    7) Kalıcı olarak parry ratioyu arttırır maxlanmalı.

Biecheon skilleri

1) güzel bir skill eğer fantezi seviyorsanız açın ben açtım ve maxladım diğer kitaplarınıda açıcam.
    2) işte geldik en can alıcı yere combolar kesinlikle hepsinin açılıp maxlanması lazım.
    3) bu skill çok gereklidir kesinlik tüm kitapları açılıp maxlanmalı phy.def.pwr arttırır.
    4) uzaktan vuran bir skil bu skill yaparsanız yaratıklara belki düşünceli nukerler o yaratığa karışmaz ben hepsini açıcam ve maxlıycam.
    5) yatırma skili kesinlikle açılması ve maxlanması lazım ama isterseniz ilkini maxlamayın çünkü istemiyor ama tabikide taxiyle kasacaksanız ben taxiyle kastırdığım için maxlamadım.
    6) skill 5 i açıp bunu açmayanın deli doktoruna gitmesi lazım kesinlikle max ve diğer kitaplarıda elbette.
    7) buda uzaktan vurur ve alan vurur yani belirli bir alan içinde herkese vurur bence tüm kitaplar max.
    8) yeni çıkan ve çok gerekli olan bir skilldir kesinlikle hepsi max phy atağımızı arttırır.
    9) kalıcı olarak kalkanın blokunu arttırır maxlayın.

Tam bir pvp charına sahip olrsunuz

Geri kalan 30 masteryi başka bir skill grubuna vermeyin 100 lv mastery 300 de kalacak .
    Sizin için daha iyi olr.

iyi forumlar

2. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Blader kasarken bayağı eziyet çektiriyor, Kasıldıktan sonra ise.. 8)

3. Absence

Absence   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    evet sonucta sabır işi 60-64 lv e kadar kolay gelir aslında taxi ile ordan ote pre plus fln lazım

4. SkaTe

SkaTe Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Paylaşım için Çok Teşekkür ederim.. Yeni Gelecek oLan Server iris'te Başlicam ve bLade + shield acıcam bunları uygulayarak açıcam.. saol bakalım 8 degree felan olduğumda nasıl olucak merakla bekliyorum :starving:

5. PsychoKoLeRa

PsychoKoLeRa Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    www.psychokolera.tr.gg
    fotoraflı yap bunu kardeşim neleri accak bilmio millet