1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Full STR blade mi? Rogue mi kasmalıyım?

1. Asprin

Asprin Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yeni açılacak server Gaia da bir char kasmaya karar verdim. Full str blade mi Full str rogue mi tavsiye edersiniz. PvP char ı istiyorum. Kararsız kaldım. Sizlerin tavsiyeleriyle doğru kararı vermek istiyorum. Her iki char ı da artıları eksileriyle değerdirirmisiniz. Saygılarımla.

2. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu is herseyden cok senın zevkın kardesım ben survivor olayım hıc yatmayım damage olmasada olur dersen blade ac ama hem defansım hem damagem cok olsun dıyosan xbow super bır unique katılı aynı zamnda da pvp charıdır :thumbsup:

3. InFlames

InFlames Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    xbow iyidir

4. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hem yank olayım hem karşımda kimse duramasın diyorsan :arrow: Warrior/Warlock Division+bleed ile tam bir ölüm makinesidir.Skinleriyle de inanılmaz derece defans aldığın için kendinden 5 lv yükseklere bile kafa tutabilirsin :)

5. Mr_MaNiaC

Mr_MaNiaC Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Euro qüclü pvp charı istiyorsan.Benim fikrim ya 2Handed Warior/Cleric yada Roque/Cleric açmanı tavsiye ederim...

6. ChrsNYC

ChrsNYC Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pvpde asla wizarddan şaşmam..lvlim glavieye lıfe ile 8,5k zerkle +11k vuruorum
    stealth+earth shock kominasyonu karşısında 7lvl üstüne rahat tek atarsın tabiki gerekli olanlar 4gap sp farm + mag atağı %55in üzerinde +3~5 staf
    şuan 49lvl wizardım var ve 56lvl chinesede intler tek strler 2 yiyor eu dan bahsetmeme bile gerek yok..

7. Mr_MaNiaC

Mr_MaNiaC Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doqru Wizardda qüclü ama Life bufunu acınca Hp cok azalıyo ve herkes tek atabiliyo.Mesela:49lvlsin sana 35 40Lv adamlar tek atabilir..

8. Asprin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar blade benim için tam bir şaheser ve bu hep böyle kalacak. Ancak pvp için rogue kasmaya karar verdim yorumlarınız da etkili oldu. Xbow ve dagger skillerini açıcam yani dual weapon olacak. Kasarken xbowla kasacam. Pvp de ikisini de kullanmakla beraber ağırlıklı olarak dagger kullanacam. 2 handed warior da düşündüm ama çok yavaş kasılıyo diye yorumlar aldım. Size sorum rogue yanına cleric açmayı düşünüyorum uygun mudur? Saygılarımla.

9. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    bu ikisi seçeneklerimizse bence Blade aç tanker ol aslanlar gibi kastır dur.

Cold - Blade - Garment of offf ne ölürsün ne öldürür :P

10. ChrsNYC

ChrsNYC Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana 35-40lvl adamların hiçbiri tek atamaz

11. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Eger ciddiysen bu yapıcagın charı 90 yapma konusunda,2 hand warrior/bard aç 90 kas,sonra 90 bardı sıfırla,cleric aç.Bard'a sadece 2 skilli up'layıcagın için çok fazla emek gerektirmez geri almak.
    90 lwl 2 hand warrior/cleric elinde iyi bir silahla ustune tanımam.Tabi sorna warriorun 1 hand ve axe'de acıcan o baska.

12. Asprin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Warrior özellikle 2 hand sword çok yavaş kasıldığını söylüyorlar. Rogue xbowla kasıyosun Dagger le pvp yapıyosun. 2 hand sword pvp de çok tehlikeli bir char. Ama xbow + Dagger bir bilenin elinde gerçekten müthiş oluyor. Şuan mercury de oynuyorum. Orda bir rogue var devireni daha görmedim. Adam xbow la uzaktan yere düşürüyor. Sonra da hemen Dagger i eline alıp bir dalıyor yerde yatan adama ne siz sorun ne ben söylim.

13. th3NightMare

th3NightMare Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rogue çok rahat atar

14. Asprin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rogue + Warlock a ne dersiniz. Biliyorum defans hiç olmayacak ama defans a da ihtiyacı olacak mı bu charın?

15. Inception

Inception Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence xbow aç.Dedikleri gibi hem pwp de iyi hem hızlı kasar hemde uniquelerde çok iş yaparsın. :oldie: