Takımı
Besiktas
hehe biliyorum silkroad ile ilgili yaptıgım bi site domaini.Yeniden bi siteye register olmak zor geldi :D .Yorum yap baKalım :mrgreen:

sadece ps ile yapmıssan gercektren harika bi calısma olmus lakin site ismini ya da içeriğini fazla insan görmeden acil deiştir :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Başka hiç bi program Kullanmadım.Bişi olmaz deneme amaçlı koydum öyle =) Üstüne basa basa yazdım hala ondan bahseden olursa .. :D Yakında asıl domaininde görürsünüz.Linkleri filn Slice sayesinde attım =)

Doğrusunu söylemek gerekirse;
Çok basit olmuş. Buttonlardaki yazının rengi hiç uymamış.
Mav ve gri renk birbirine uyumlu renkler ama kırmızı çok
abartılmış gibi duruyor. Ayrıca yazılara verdiğin stil de çok
basitçe olmuş. Bunların dışında gerisi güzel. :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilk yapılan bir ürün için bence çok güzel yoksa eleştirmeye kalkarsak uuuu gereği yok yapacakların basit görsel kaliteni ve renk kullanımını geliştireceksin gerisi basit zati.

başarılarının devamını dilerim, kendini geliştirmek istiyorsan böyle reel'e aktaracağın işler yap ki özenesin.

Takımı
Besiktas
Haklısın abi geliştircez daha kendimizi daha ilk Photo Shopla yaptığm web sitesi=) Font konusunda yardımcı olabilcek :D Menülere hangi font uyar ?

Takımı
Besiktas
Sitenin dizaynını tamamen değiştiriyorum hadi bakalım nası olcak 1-2 gün icinde atarım beklerim yorumlarınızı tekrar :D

o intro paralı idi ya :? Kendi sitemize yapmıstır o intro yu biz normal ini aradım bulamadım.......

Takımı
Besiktas
Teşekkür ediyorum ilkercim.Ayrıca |O²| arkadaşım siteyi biraz arastır.Benim actıgım konulardan birinde bunun cevabını bulabilirsin.İp ucu olarakta;Web Tasarımı ve Programcılık .Asp .Php. .Net C++ Kısmına bakabilirsin ?!!!!!!!

Yukarı Alt