HEp Söylüyorum Yİne Söylücem imbueler arasındaki fark yok denecek kadar azdır ....
Deneyin Ve Görün OK BAşka bişey demiyorum Aynı LVlde 2 farklı imbueyi deneyin....

ellerine sağık arkadaşım rehberin çok güzel baya bi işime yaradı bende nasıl bi full int kassam diyodum

"Flame Body Serisi" için gereksiz dedin intçi phy attack napsın dedin peki niye bicheon actırıosun ?

Kardeşim bicheon skillerini etkilemez o flame body sebebide sen magic vuruyosun onlar PHY Veriyo Anlayabilmen için denemen lazım....

arkadaş sen bicheonu 68 de bırakın demişsin yani ileriyi düşünerek (ilerki legendleri) peki ilerde veya 80-90 lwl olunca bicheonda ki combolar ve yatır batırlar az vurmazmı?mesela kendi lwlinde bi adamla pwp yapıyon tabiki çoğu zaman yapıcaksın yani kendinden 10lwl 9lwl düşük adamla ne zevkini alacaksınki . gelelim biz aynı lwldeki pwp yaptığımız adama adam sağlam çıktı diyelim bizim bicheon skilleri sayesinde onu rahat öldürmemiz gerekiyor ama 68de olduğundan az vuruyor . benim öğrenmek istediğim burdan 68de bıraktımız zaman az vurumu bicheon skilleri çokmu vurur?lütfen cevap yaz şimdiden teşekkür ederim.!

Az Vurur tabiki ama Bu Cok az bir miktar fark eder Weapon Skillerinin (silah sikilleri) nin phy attack rakamları deil % lik değerleri önemlidir Az bir miktar farkeder önemli deil okadar...
Bu arada zaten Mastery lv 300 bişeylerden taviz vermek zorundayız.

arkadaşalar bu300 mastery konusu benim canımı çok sıkıyor sizinde öylemi bilmem ama gmler bu işe bir el atmalı diye düşünüyorum bu 300 sabit kalırsa ilerki legendlerde avrupalılar resmen çinlilerle oyun oynayacak bizim bir gurumuz var yani yapılandırma güzel ellerine sağlık.

Bence de ımbue Lightning olmalı ama fire olması da bi avantaj. Çünkü Fire Cold a göre daha çok DMG verir. Bence fantezi istemeyip daha çok DMG vurmak istiyorsanız Bicheon - Light - Fire tercihiniz olsun. Bu size kalmış .... Genede çok güzel yazmışsın SaoL

bnce bicheon kesinlikle 100den aşağı olmamalı nedeni ise DEBUFLARRRRRRRRRR yoksa böle bi pek nuker bi işe yaramaz

Yukarı Alt