ellerine sağlık sonunda forumda char yapılandırmasından anlaayan bi kaç kişi gördüm =) adminler üzerine alınabilrler şimdiden sözüm mejlisten dışarı fire str charın vazgeçilmezidir light ise nukerin cold konusu tartışmaya açıktı setine silahına shildine göre deişebilir arkadaşın yapılandırması çok güzel 90 lvl gelmek üzere 60 fire da kullanamıcaksınız bunu mp pasiv veren force yada pasiiv hp veren heuceldan yana kullanabilirsiniz kanımca 329 hp vericektir yada mp açılmayada bilir bow dan pasiv atack sikilinde acılabilir isterseniz hiç biyere vermezsinizde=) acdemy kasacaklar için force tavsiye ederim noob kaldırabilirsiniz 40 lvl e kadar paylaşım için tşekkürler ellerine sağlık...

Konuya Daima Eklemeler ve Duzenlemeler yapılmaktadır.
Kusursuz Bir Build Olduğuna inanıyorum Ve Benim Buildim zaten bu şekilde en alta not ekledim şimdi aklınızda mastery ile ilgili sorular kalksın diye Teşekürler. ?!!!!!!!
öteki Buildleride ele alacağım Coming soon!

Aklınıza takılan yerler olursa sorabilirsiniz Açıklayabilirim Daima güncellenmektedir oldie

Jigsaw

Aileden
CaPKiN demiş ki:
ellerine sağlık sonunda forumda char yapılandırmasından anlaayan bi kaç kişi gördüm =) adminler üzerine alınabilrler şimdiden sözüm mejlisten dışarı fire str charın vazgeçilmezidir light ise nukerin cold konusu tartışmaya açıktı setine silahına shildine göre deişebilir arkadaşın yapılandırması çok güzel 90 lvl gelmek üzere 60 fire da kullanamıcaksınız bunu mp pasiv veren force yada pasiiv hp veren heuceldan yana kullanabilirsiniz kanımca 329 hp vericektir yada mp açılmayada bilir bow dan pasiv atack sikilinde acılabilir isterseniz hiç biyere vermezsinizde=) acdemy kasacaklar için force tavsiye ederim noob kaldırabilirsiniz 40 lvl e kadar paylaşım için tşekkürler ellerine sağlık...
Adminler üzerlerine alınmaz çünkü rehberleri hazırlayan iki adminde Glavie charın tüm inceliklerini biliyor. İlk rehber 70 lvl a göre hazırlanmıştı ve oyunda 80 lvl geleceği bilinmiyordu. Haliyle cold daha iyi bir seçimdi. Fakat şimdi 120 lvl a kadar çıkacağını biliyoruz ve yeni rehberimiz var.

viewtopic.php?f=101&t=15924

rehber baya guzelde. resimler yanlış olmus anatıma bakılırsa.. cunku firesiz bir nuker yapacağız diyorsun ama fire imbue filan baya bir şey açık fire dan..iyice kafam karıştı bu yuzden :D

jumper

Öğretiyorum
o resimlere bakarak yapmıcan orda sana sadece skilin resmini gostermek için koymus fire acılmıcak gene resimlere dikkat etme

Burada yazdıklarına 50% hak veriyorum. Adamı electric shok edsende etmesende fire imbuesu en fazla damage vuran ama en pahallı imbuedur.

sırasıyla sallafığın nuke lar iyi güzelde adama 3 nuke da vurduğunu 1 nuke da vuruyorsun.

Ya cold ne için hala çakmış değilim, Eğer defance versin diyorsan git STR Blade cold ol ölme, amacın damage vurmak ölmemek değilki...

kardes teprık ederım cok guzel anlatmısın :) ama benım sana sormak ıstedıgın cok onemlı farklı bı mevzu var bende suan 80 lvl olmus 7--1 hybırt bı char var bunun yapılandırma konusunda bı turlu karar veremedım hem stant verme bakımından olsun hemde skıll benı bu konuda aydınlatırda bı sonuca ulastırırsan yatar kalkar dua ederım valla sana :D :D

tasarlamış oldugum char yapılandırmasını anlatmışsın arkadaşım =)
60 lvl e gelince herkes bir nuker paso nuke atıcak en kısa sürede yatırcak diorlardı peki bizler nasıl ayakta kalıcaz ?Bunu düşünen varmıydı yok^^
Fireyi aç en iyi nukeler onda var derlerdi 73 e kadar maxlamştım 74 lvl ken bütün nuke skillerimi cold hariç tabi...
Oyunum sadece kuru nukeler ile devam etsin istemedim beacheon açıcaksan 90 geldiginde son 10 lvl i Str verdediler hybird de çok saglam olur dediler nuke karışımı ile...
ama ben full int charımı bozmak istemedim^^ 4ever int devam dedim 73 lvl olan fire skillerimi bi kaç haftada topladıgım curse ler ile düşürdüm ve sıfır yaptım...

Şu anki skillerim daha yeni^^
- Resim Silinmiş.
Bi kaç görüntü 4 itemde str yok 9D ^^de gerisinde str en aşagı 3
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
kısacası bu charımı 90 light 90 cold 90 beacheon ve 30 da heuksel olarak götürcem.
heuksel neden derseniz ondaki 30 lvlde açılan 329 hp sinide kullanmak için =)

BU arada neden Fire ile deilde heyecan olsun die beacheonla gidiyorsun derseniz.
Sadece heyecan ve combolar için degil gerçekten division seriisi skilleri atacklarda çok defans düşürüyor bunu yarım saat öncede gözlemledim önceden bilmiyordum dogrusu DyNaSTy açıklamalarından yola çıkarak^^
83 lvl gianta nuke olarak light 12-13 K atıyrdm division yedirince %20 gibi bi fazla vuruabiliyorum buda 15-16 K gibi^^ zerk ile 24-25 K iken division yedirince 33-35 K arasında deişen damageler atabiliyorum.
Gerçekten S/S charlarda hafife alınmıycak bir yapılandırma beacheon cold light skilleri.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
drotalion demiş ki:
Burada yazdıklarına 50% hak veriyorum. Adamı electric shok edsende etmesende fire imbuesu en fazla damage vuran ama en pahallı imbuedur.

sırasıyla sallafığın nuke lar iyi güzelde adama 3 nuke da vurduğunu 1 nuke da vuruyorsun.

Ya cold ne için hala çakmış değilim, Eğer defance versin diyorsan git STR Blade cold ol ölme, amacın damage vurmak ölmemek değilki...
Amacımız her ne kadar saglam vursakta defans olarakta saglamlıktan bahsediliyor.
Mag defans bizde olan bişey zaten int charlarda fire yerine light daha iyi gidiyor

Coldu Acma Sebebimiz Euro Crossbowlara Karşı zayıf olan int Charları güçlendirmek.
Zaten Chienese Str Charına karşı üstünlüümüz war.
Snow Shield + Cold Armor (passive) + Guard Serisi.
Phy Defancenizi artıracak.
+ Light Nukeleride Dmg Zaten max düzeyde olucak
imbueler arasında büyük fark yoktur Unutmayın Cok az fark olur...

drotalion demiş ki:

şimdi sen diyosunki 90 lvlde açılan light nukesi 3 + 70 light nukesi (max mecburen)+ 90 ice RAin
BUnların Toplamı 1 tane fire nukesi edio sana bakarsak xD DE get xD.

zaten 70 elektrik nukesi max olmadan 90 açılmıo sen maxlayınca aradaki mag atack farkı nerdeyse ''0'' Oluyo ikiside % 300 zaten yani sen 2tane max power nuke atmış oluyosun peşinede yuksek dondurma yüzdesiyle 5 kişiye vuran karizma ötesi buz yağmuru war Hem eğlenceli HemDe Cok Sağlam bir yapılandırmadan bahsediyoruz yani xD

COLDDA SNOW SHIELD WAR BU ARADA INTLERIN CANININ AZ OLMASININ DEZ AVANTAJINI ORTADAN KALDIRIYO ADAM SANA VURDUU RAKAMIN YARISI COK FAZLA OLAN MP DEN GIDIO SANA ETKI ETMIO YANI........ COL BU YUZDE
Bide Görünmez Olarak Cıkan Crossbow we Daggerlere karşı Snow Wall War YAni etrafında buz duwarı yapıo maxlayınca 3 vuruşta kırılıo.
YAnı O sırada Daggeres kesin yattı CrosBowsa yerini tesbit ettin demektir anlatabildimmi.
CoLD Aç CooL Ol xD...
üstelik Bicheondaki iron shield 15 saniyelik olan Phy Defance Artırıcı size son lvl kıyafetininin verdiği defansın 2 katını weriyo xD Ee Artık 15 saniye Boyunca ölmüyosunuz yani...

Yukarı Alt