Beyler 90 Full str Glavie char'dan sonra şimdide full int spear char açmaya karar verdim.Sizce Full int spear charlar için en iyi yapılandırma nasıl olur? Ben 90 Fire-90 Cold- 90Heuksal-30 Light düşünüyorum lütfen yorumlarınızı yazın.Teşekkürler. :starving: :muck:

Kardesim Yapman Gereken El Yakmanı Ya Alev Yada Elektrik Yapıcaksın.Sonra Elektrik Açccaksan Yandada Buzu Aççcan.Alevi 30 da bırakcan sonra Dewam Daha AYRINTILI anlatım için msn gel :wink1:

benim dusuncem ise bence 70 de bırak heuksalı 90 fire 90 light 50 cold bence en iyi yapılandırma :thumbsup: :wink1: bence boyle olur yada ben glavie skill fln kullananmam diyorsan bicheon vs vs hic bisi kullanmicaksan yapilandırmayı sole yapman tavsiye 90 fire 90 light 90 cold 30 force :thumbsup: :wink1:

SleepWalkeR

Tanınıyorum
light 30 olmaz. nukerler için en önemli olan skiller light te bulunur. bi nuker açtığınızda el yakmayıda açarsanız lighti fullemeniz gerekir. 70 de bıraksanız bile olmaz. 90 lwl olduğunda lightten %18 mag damage artışı gelir. bu çok önemlidir. full int spear olcaksan armor giyicen, ama yinede defans az olacak can da az olacak. 90 light 90 cold yapsan güzel olur. +264 phy defans colddan gelecektir bu çok çok fazla bi rakam. ayrıca 90 light olduğunda parry ratioda çok yüksek olacak pasif ve bufftan toplam 64 parry ratio gelir. firenin tek bi yararı nukeler olurdu mag defans olurdu bide phy atak artardı ama light fire heuksal yapıp cold açmazsan olmaz. illa sun item lazım sağlam olman için. int karakterler için bu serverda cold şart. çünkü snow shield yok. heuksal 70 yaparsan fazla birşey farketmez atak için az bişey farkeder ama, 90 yaparsan +2000 hp gelir oda az değil.

cold light 90 yap heuksal 90 olabilir, 70 de olabilir ben 90 yapardım, fire de 30 yap tmm işte bu güzel olur.

benim şu an farm yaptığım çarı soyleyeyim, 90 cold 90 light 90 fire, 30 bicheon, full int nuker . sword /shield. sanada öneririm.

FuLL İnt Spear iLe Pvp mi Yapıcaksın Ne Yapıcaksın YapıLandırmanı Ona Göre YapabiLirsin Bana Göre Uniq Kesiceksen Fire eL Yakmasını KuLLan Spear İnt Pvp'de Cok FazLa Başarı SağLamıyor Çünkü

Yukarı Alt