Arkadaşlar şu anda 26 level Light-Cold charım var.Bu charımla ii noktalara gelmek istiyorum.Öncelikle kıyafet seçimi olarak ben Garment tercih ettim cold ile korumamı normal düzeye getiririm garment ile vuruşumu arttırırım diye düşündüm ama sizlere de sormadan içim rahat etmedi birinci sorum kıyafet seçimim ne olmalıdır.2. sorum ise ben imbue olarak light kullanıorum ve light ı colddan bir basamak daha fazla ilerletiyorum yani light level 26 ise cold 24 mesela bunu 30 levelde tabiki eşitliyicem acaba imbue olarak ne kullanmalıydım cold mu yoksa light mı bu sorularıma acil cevap arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.?!

RoyalFlush

Bilgiliyim
Şimdilik armor giymen senin faydana olacaktır.Son set ise bana kalırsa garment olmalı.Tabi sword-shield olduğunu düşünerek bunu söylüyorum.Eğer spear san prot giymelisin son sette.Ama şimdilik armor giymen en iyisi.

İmbue olarakta light seçmen çok doğru bir karar.Cold u atak yapmak için değilde savunma için kullanmak daha mantıklı.

RoyalFlush demiş ki:
Şimdilik armor giymen senin faydana olacaktır.Son set ise bana kalırsa garment olmalı.Tabi sword-shield olduğunu düşünerek bunu söylüyorum.Eğer spear san prot giymelisin son sette.Ama şimdilik armor giymen en iyisi.

İmbue olarakta light seçmen çok doğru bir karar.Cold u atak yapmak için değilde savunma için kullanmak daha mantıklı.

Teşekkür ederim epey yardımcı oldunuz.Garment setimi 29 levelde protectora döndürmeyi planlıyorum

eref31 demiş ki:
bisi garment SET atack mı artırıor :S

aLa aLa giyisi Atack ArTırdıgını Yeni Duydum :lol:
cehaletin bu kadarı :buddha: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

az bakarsan kıyafetlerde de Mag and Phy Reinforce denilen bi şey war :curtain: garment mag ı arttırır armorda phy atack a vercegi destegi artırır :beer:

tales demiş ki:
eref31 demiş ki:
bisi garment SET atack mı artırıor :S

aLa aLa giyisi Atack ArTırdıgını Yeni Duydum :lol:
cehaletin bu kadarı :buddha: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

az bakarsan kıyafetlerde de Mag and Phy Reinforce denilen bi şey war :curtain: garment mag ı arttırır armorda phy atack a vercegi destegi artırır :beer:
Sen de annenin karnında öğrenmeye başlamadın bu oyunu..Ve gidicek çok yolun var çünkü bu oyun dw önlerinde pvp izlemekle öğrenilmiyor malesef... :wink1:

8 Deg kadar pro giymeni tavsiye ediyorum. İmbuesi light olan bir build seçtigin için fireden ve otomatikman firedeki mag defans veren buff dan mahrum kalacaksın bu acıgını garment giyerek kapatabilirsin. Pyh defansı dert etme ztn cold max olacagından hatrı sayılır phy defans alıcak ve snow shield gibi bi faktore yine max seviyede sahip olacaksın..

Yukarı Alt