90 da nukerlerın ış acayıp zor olucak hanı str olmak bence daha ıyı ozaman nuker ıcın vaz gecılmez olan baya bısey gıdıcek yatır batırlar olmadan ısı yok zor bence

balrog demiş ki:
90 da nukerlerın ış acayıp zor olucak hanı str olmak bence daha ıyı ozaman nuker ıcın vaz gecılmez olan baya bısey gıdıcek yatır batırlar olmadan ısı yok zor bence
hiç zor değil.

Lightining 90 , Bicheon ya da heuksal 90 ,Cold 90 , geriye 30 kalıyor.
Cold 90 olduğunda snow shield intensify % 53 gibi bi absorbsiyona sahip olacak. Yani snow shield açıkken canın 16-17 k falan oluyor lvl 90'da...
Lightining 'e bird thunderbolt gelecek.Ama 90'da mı yoksa 100'de mi kesin bilmiyorum. Rolling Eyes
Snow shield bittiğinde Bicheon'dan ironwall shield ya da heuksal'dan Bloody snake storm açabilirsin.

Int demek uzaktan saldırı demek, snow shield bittiğinde kaçak dövüşeceksin. :lolmuch:
Ya da bicheon açtıysan yatır/batır... Başka kurtuluşun yok... :?!!!

RebelTurk demiş ki:
o eleman 80 olsun sonra konuşuruz kahvekeyfi
Ayrıca arkadaşın söylediği yapılandırmayı ben yaptım.

Lightining 80, cold 80, fire 61, bicheon 79.

Yıkmadığım str kalmadı(Sunlulara kafa tutardım.).Ama intcilere karşı zayıf kalıyorsun. ya garment giyeceksin ya da en kötü ihtimalle protector. Cool

shiledi düşür spear al daha canlı vurursun ve firenın buffları lightingin bufflarıyla elyakması coldunda sbnow shiled en alltaki skill ve buffları

_ERTUGRUL_ demiş ki:
shiledi düşür spear al daha canlı vurursun ve firenın buffları lightingin bufflarıyla elyakması coldunda sbnow shiled en alltaki skill ve buffları

Ne demek istediğini anlayamadım...sanırım noktalama işaretleri olmayınca karman çorman olmuş Confused

Yukarı Alt