bky

rank8
arkadaşlar ben ecsroya yeni başladım.aklımda nuker char var.sizce fire,ligth,cold iyi bir char olur mu giysi olarak protector düşünüyorum.pvpde çok iyi olmaz ama eğlenceli olur diye düşünüyorum ayrıca biraz daha az sp ister.bilenler yardım lütfen :detective:

Nukerlerin En atack veren char olduğunu hepimiz biliyoruz.Fire olmalısın.Fire yi her zaman yüksek tut. Eğer ben heuksal açmicam diyasan hepsini yüksek tut.Böylede buff ların da güçlenir. Tüm nukeleri açma.Light ve Fire dekileri açabilrsin.Ama sp yetermi onu bilmem.90 lv nuker kastım ecsro da. cold 90 light 90 fire 90 silah skillerinin hiç biri açık değil :D yani istersem sword kalkan oluyorum istersem spear. Kasarkan spear oluyorum pvp lerde sword kalkan işime yarıyo :D yani hep nuke atıyorum hiç silah skili yok heuksal ve pacheon

protector giymen yanlış kasarken armor giyebilirsin daha az damage yemek için pvpde de garment giyebilirsin daha hızlı ve çok damage wermek için

Yani şimdi ark. yapılandırma olarak sana şöyle öneririm lıght-cold-heaksuel
Neden lıght:tabiki öncelikle parry ratio ve magical attack buffu için daha sonra speed ve nuker chara en gerekli olan imbue kesinlikle lıght dır lıghtın mag. attack özelliği dier imbuelerden daha fazladır.Ayrıca lıght ın passive si parry ratio verior.
Neden cold:öncelikle snow shieldi için ilk 2 snow shieldi açabilirsin ama 3.snow 300 int istior bunun için 60-80 arası birşeyler lazım 4.snow 400 int istior bunun içinde 90 Lv olup üstünü int ile dizmelisinki 400 intin olsun hemen aç 4.snowu.Bu arada diğer phy.defans buffu var oda nuker için bire bir.cold un nukelerine gelince ilk nukeyi sadece aç kesinlikle uplama açmanın sebebi hem birazdaha attack skiliinin olması 50 ye gelince zaten cold meteor açılıor onu up laki 90 daki meteoru açasın.
Neden heaksuel:Çünkü birinci olarak passive 90 lve max.landığında 3.8 k hp verior ki bu nuke için çok şey demek :) bundan sonra soul spear serisi varki bazen nuke skillerinden bile çok vuruor o derece yani hele 58 den sonra çok dehşet oluor sana söyleyeyim iyiki açtım dersin.Birde ghost spear serisi var buda oyunun en hızlı skilli yani çevirme olarak bilinir genellikle buda iyi damage verir ve etrafındabulunan çok yaratığa tek seferde nuke gibi hepsine vurursun 41 de açılan ve diğerlerinin itme özelliği vardır mobsu geri itior birde istersen dancing spear serisini açarsın oda güzel bir skill kıyafet olarak armor giyersin olur biter

silah masterysi açmazsan bi işe yaramaz dostum yerin de olsam full int yerine hybrid spear nuker yapardım :)

Yukarı Alt