1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

!!!Full İNT Nuker!!!(Özeel)

1. Black Rain

Black Rain Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kamyon Şöförü
    Arkadaşlar öncelikle çarın özelliklerinden bahsetmem lazım...
    Bu çarlar çok güçlülerdirr...(kesinlikle gerçek intçilerdir...(sözüm kendini intçi olarak adlandırıp.heuskala skill werenler sahte intçilere))(ve çar kasımı kasıldığı yere göre değişir...)
    Skiller....
    Arkadaşlar çarda hiç bir şekilde weapon skilli açılamalı...(özellikle heuskal... can arttırma pasif skilli bu çarlara yan etki yapıyor)
    80 lwl de statlar şu şekilde olmalıı...
    Fire(1.ağırlıklı skill):80
    Lighting(2.ağırlıklı skill):80
    Cold(3.ağırlıklı skill):80
    Force(bence en önemli skill:D)60
    Peki neden force?
    Arkadaşlar force nin pasif skilli mp yi arttıracağı için bu skill int çilerin gücüne güç katan skill dir...
    İtemler:Kesinlikle Garment Giyilmeli(Bu şekilde wuruş lar son sewiyede oalcaktır)
    Silah:Spear kullanılmalıdır(biliorus ki mag.atağı en güçlü olan silah...)
    bu sayede çarınız çok güçlü bir çar olur...

2. Mighty

Mighty Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Seri Katil
    Sırf nukelarla heuksal ya da bicheon skillerini kullanmadan bir int in başarılı olacağını düşünmüyorum.

3. _LeGraNd_

_LeGraNd_ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede en dogru ınt karakterı bole olur neden dersenız..herkes ya hp yı arttırmak ıcın heuksal acıyor pasif skillini kullanmak için ya da bicheonun defansiz ozelliginden faydalanmaya çalişiyor aslında arkadasın dedıgı gıbı force acarsak daha mantıklı olur her yonden daha saglam olursunuz daha ıyı vurursunuz ve ozellıkle garment gıyersenız her rakıbı teke tekte alırsınız ama 2 vs 1 da da mezarı nasılsa her halukarda boylarsınız:))

4. Anonymous

Anonymous Guest

bence 80 cold 80 fire 80 lightning 60 bicheon olmalı ve sword + shield kullanmalı ayrıca full intler for ever protector set giymeli

5. Stephanos

Stephanos Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SAna bişey söyliym HP&MP arttırmak charın gücünü etkilemez yine aynı damage yi vurursun..

6. bannedddd

bannedddd Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yorumlarına katılmıyorum.

İlk olarak neden heuksal'a verenler sahte int çilermiş bunu öğrenmek istiyorum senden.ç

Bir nuker fire'a vermemeli diyorum. Fire'da sadece el yakma skillinin damage yüksek onun dışında bizim işimize yarayan bir skill yok gibi. Lakin lightning ve cold'da durum böyle değil. İşimize yarayan bir sürü pasif var. Wink Fire'ı 60'ta bırakmayı tercih ederim şahsen ben.

İkincisi garment giymemiz gerektiğini düşünmüyorum. Garment giyersek str charlar bizi çok kolay yıkarlar. Armor giyersek de nuker charlara yatarız. Bu yüzden ortasıda karar kılmalı, protector giymeliyiz diyorum.

Silah konusuna gelince, evet biliyoruz mag. att.'ın çok yüksek olduğunu ama her zamanda spear kullanılmaz. Oyunda her zaman lag oluyor, bu yüzden bir nukerin her zaman savunmasına dikkat edilmelidir. Bu yüzden de sword-shield daha mantıklı geliyor. Hem block yeriz hem de bize gelen damage azalır.

7. _LeGraNd_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    optm can :mrgreen:

8. Lord_Serkan

Lord_Serkan Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Küçük bi örnek vericem sadece , heuksalı 50 lvl olan bir full int nuker elinde spearla ,senin dediğin türde bi nukerin %50 daha fazlasını vurur ,çünkü weapon skillerine atlattaığın her lvl %1 damage yükseltir bu bicheonda da böyle ,bunu çoğu ki
    şi bilmez ama özü budur , yorumların yanlış bence ...

9. _LeGraNd_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    phy% damage verır :mrgreen:

10. Pennywise

Pennywise Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
    şuana kadar gördüğüm en kıytırık nuker rehberi,force açmakta ne oluyormuş yahu :mrgreen: hemde mp yi arttırmak için,bırak artmasın öyle kalsın çok gerekli bişey değil ha çok istiyosan git mp stone bas item larına,heusekal skilleride kesinlikle açılmalı bence benim kendi full farmlı 80 charım spear kullanıyor ve spear skilleri açık çokta yararını görüyorum,şunu asla unutmayın int speardan stun yemiş bi rakip ölü bi rakiptir Wink

11. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Bu adam işi bilmiyo harbiden bunuda su sozunden anladım Arrow

İtemler:Kesinlikle Garment Giyilmeli(Bu şekilde wuruş lar son sewiyede oalcaktır)

Hiç bir item attack arttırmaz armor - pro - Garment arasında fark defance farkı ve hızdır sadece attack ile bi alakası yok

12. Anonymous

Anonymous Guest

iide bi mp için force 60 mastery lvl verilmezki Confused

13. Ghost Spy

Ghost Spy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    azuhahahha :mrgreen: harbi çok kötü olmuş eleştriye açık ol :mrgreen:

force olmazforce kötü force pis kaka çiş :mrgreen:
    mastery sinde silahı olmadan intler bir hiçtir Exclamation Wink

14. LiFeGuaRD

LiFeGuaRD Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yha bırak kendini dwdeki kopruden aşağıya at böle çharla max. 1 dk dayanırsın o kdr dayanırsan şükür et weapon açmadan 30a kdr nası kascas 2. pasif açmassan heuksal yattın ztn canın az iş yapmas.... int açacaklar için tercihim 7:1 hybirs swoprd shield force açmayın light fire ve heuksal full coldda 60 en eisi böledir bnce prot. tercih olmalıdır param b*k gibi diosanız 2 set taşıyın derim

15. AkaN_TurkeR

AkaN_TurkeR Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lisede Amele :DDD ahAHHA :D
    Beyleeeerr ,Bayanlarrr ... LAdies and Genntleman....

Nuker nedir ? : NUKE ATAR 30da çıkar... 30 lvl ama 10 lvl int 20 lvl str nuke atana bile nuker denilebilir... ( lan ol işte 80 glavier aç nukeleri at nukeleri pvp de saydır adama o ölüyo sen ölmüyon hp full yaf , işte nukersin hea? :lol:D )

Nuker nasıl yapılmalıdır buil şu : nuekr demek full int demek DEĞILDIIR!! Kesinlikle 80 heuksal olmalıdır!! 80 skili ve 63 donmesi sizi pvpde kral yapacaktır bu bir.di....
    Statları veriş şekli nasıl olur? ... aynen şu : 1-70 veya 1-72 FULL INT..... ONEMLI NOKTA... : 70-80 FULL STR !!! VE PROT GIYECEGIZ !!!
    Elinizde +7 72 spear olacak ve damagelerimiz 9k-11k nın altına dusmeyecek ( pvp yaptıın adamına gore deişiyor... ) bu statlarla heuksaldaki 63 skiliyle bir glavier'e 6k-9k arası donmeniz MUMKUN!!!
    Skiller ( sallıyorum bunları hızlı olsun diye.. ) :
    70 Lighting , 70 Fire , 80 Cold 80 Heuksal
    ( COLD niye 80 oluyo lan embesil derseniz :lol:... COLD 80 cunki 80'de 120 saniye boyunca 2,3 glavierle kapısarak onları oldurebileceğiniz bir skill var
    = MANA SHIELD= ( pvp'de vigorlarınızıda yanınızda yeedek ttutmanız tavsiemdir Wink)) :lol:D )
    Bir nuker hybrit bile olsa 80 LVL DE HEUKSAL olmadan ayakta kalamaz !!!!
    ONEMLI NOOOOT =
    Eğer full int nuker 80 lvl yaparsanız ve elinizde +7 72 spear olursa armor glaviere 80 LVL ODA en fazla 15k vurabiliyorsunuz !!!!! ( DENENMİŞTİR... )
    Peki sorarsan 1-70 full int 70-80 arası full str yaparsam aynı silahla garment olsam o adama kaç vurarım diye?.. hemen cevaplıyayım.... DAmageniz 15k yerine 10k-11k olacaktır Wink Fakat emin olunki bu adamları hybrit olupta bir nuke (10k)ve sonrada heuksal skilleriyle oldurmek ve ölmemek çok zevkli.... Haa nukerler sizi yenebilirmi diceksiniz hemen cevapliyorumm :
    Nuker vs sen (spear 70-80 str sin.. ) bu nukere sword veya spear olsun... eer mana shield veya baska castle shield gibi kullanmıosa sen bunu bir ((( 63 te veya bir 80 yada tek 1 tane 58 le öldürebilirsin... ))))
    Güç bu,str çarların ömrü tukendi...
    BU dediim accountlarla sosun +9 full str glavier üstü bası sun set +5 olsabile onu yenebilirsin.. !!!!!!!!!!!! ( DENENMISTIR!!! )
    Sen vs SOSUN +9 80 GLAVIER full str = sen : spear 72 +7 70-80 full str...
    Nasılmı yeniyorsun? hemen cevaplıyayım...
    Pvp ye baslionuz karsı karsıya buffları çaktın!tabi sen adamın elinde parlayan MAKİNAYI görünce tırstın kalbin atmaya basladı!Amaa duur bir plaın olacak!
    Basladı pvp ve birbirinize kosmaya basladınız! olamaz sana 80 kullandı ve hakkın %60 kaldı işte o anda lanet olası MANA SHIEL'i şaaaK diye çakacaksın %50 damage azaltıcı!!!! Ve artık adamın onunde dans bile edebilirsin...Ne olduunu bile anlamayacaktır emin ol ( Denendi..) Ve sen bu avı ilk 80 heuksaldan kullan damageler yaklaşık soyle olacaktır : eer adam full sosun +5 set garm ise :bilionuz 80 2 vurus yapıor ilk vurusta 4.7k civarı atar 2. vurusta 5k-6k civarı... fakat onun damagesi size aynı skille 1.7k-2k civarı olacak :)))) adam korkacak nooldunu sasıracak :)))) vesiz bunu çatır çatır yenip ezük yürü be işine diyeceksiniz gideceksiniz... :)))))))
    Haaa aranızdan birileri bana su soruyu sorabilir tabikide =
    YA ODA SNOW SHIELD KULLANIRSA NE BK YIYECEEEZ???
    cevap:
    Adamda ne kadar mana olabilirki , eer oda mana shield kulanırsa siz onla kapısırken onun skillerini kulanacak manası kalmıcaktır :lol:DDDD
    Neyse tüüüm yöntemleri soyledim , sizi yii kasmalar beyler iyi oyunlar.... extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk

16. hasankemal

hasankemal Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorum kesinlikle yanlış bicheon olursan yatır vurup hp basar damage yemezsin heuksel olursan ghost spear vurur nuke cakar schoklarsın ama sadece full nuker olursan adamı itemez dolayısıyla bütünüyle damage yersin mp artırmak mag balance artırmayacagından fazlada vurmaz anlayacagın senin çar çürümüş at çöpe 1den car ac :lol: :mrgreen: extraokk

17. volki

volki Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şiddetle katılıyorum.com

18. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oyundan hic anlamayn birinin yazdigi yorum demek bakadar olmusmus :lol: heuksalin hp bufu chara yan etki yapar forcce acip mana arttirin lol.... yorum yapmaya gerek yok pvp de tek yiyecek bir char ariyanlara seslerniyoru TAM SIZE GORE BİR YAPİLANDİRMA ne hp si war ne defansi war....

force acilabilir bicheona alternatif olarak gerci int ye pek uymasaya force dandik diyenler force acmis bir adamin karsisina cikmamis demektir... 80 lvl de force debufflari karsidakinin 300 kusur phy defancesini 400 e yakin mag defancesini dusurur we impotent sayesinde yediginiz damageleri nerdeyse %40 oraninda azaltir... %80 probably leri varir ve bichoenun uyduruk combusundaki %20 probably lerden 4 kat yuksek bir deger bu ayrica her saniyede atabilirsiniz bicheonun uyduruk combosu gibi bosuna zaman harcamaz... ama tabiki sirf mana verdigi icin acmak tamamen sacmalik 80 mastery i cope atmaktan baska birsey degil

19. sLaYeR_

sLaYeR_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Karşıyaka Taraftarı
    aha benim char bu ama heukun pasifi açmadan önce namaz kılıodm güçlüler ama amaç demage eskiden olsa tamam ama artıkın wizardla çıktı extraokk