_EvilAngel_ demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:
bence cok yanlıs bır yapılandırma cunku weapon masterysiz hic bir char dusunulemezz!! ne yanı sadece moblarda kasmak ıcınmı char acıyorsun bı kere heuksalsan zaten heuksal 90 olmalı hem pure int bir charda fire eklemekte buyuk bır hata!! ama yinede emege saygı dıyorum o kdr ugrasmıs arkds :mrgreen:
Çok Ezbere Konuşuyorsun .Bnce Süper Yapılandırma. :thumbsup:
Ezbere konuşuyorum öyle mi ... Arkadaş çok mattah bir şey yapmamış Full Force bir char yapın demiş üzerine de garment veya pro giyin demiş bildiğin damage dealer.. Bunun üzerine nasıl marjinal bir yorum yapacaktım ki.. unique charı istiyorsan dediği doğru illa ki fire ekleyecem diyorsan 90heuksal-90fire-60light-60cold

Arkadaşlar benim Fire 80 e max lvl im 82 cold 50 light 60 bicheon 73 sizce nasıl yapılandırayım charı lütfen yardımcı oln Full int im ?_?_?_?_?

Arkadaşlar benim Fire 80 e max lvl im 82 cold 50 light 60 bicheon 73 sizce nasıl yapılandırayım charı lütfen yardımcı oln Full int im ?_?_?_?_?

Bence Cold,Light,Fire 120Lv
zaten
Cold fiziksel defans veriyor + nuke
Light büyü atak veriyor + nuke
Fire atak + büyü defans + nuke
Hp konusunda haklısınız ama biraz paraya kıyıp Str&İnt 7 ve Hp&Mp 500 veren bir Pro set yaparsak hiç heuksal açmaya gerek kalmaz...
Toplamda bütün Forse skillerini(Cold,Light,Fire) 120Lv yapmak bize 6m sp ye mal oluyor...

Yukarı Alt