1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Full İnt Light_Cold_Heuksal Nuker

1. gkysrt

gkysrt Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler Hangisini kaca Kadar vermeliyim bide Hangi skilleri acmalıyım yazarmısınız

2. TheRage

TheRage Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. gkysrt

gkysrt Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özür dilerim biliyorum ama tam cevabı alamadım.Colda , Lighta , Heuksala kaç vermeliyim ve onlardan hangilerini açmalıyım?

4. dangercaptann

dangercaptann Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

5. Lucktoz

Lucktoz Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Cold - Light - Heuksal = 100 * 100 * 100 olmalı. Cold'da Snow Shield Skilline yüklenmelisin. Light da ise Grass walk , nuke'ler ve tüm buff skillerine. Heuksal da ise daha çok (adlarını tam olarak hatırlamıyorum.) sersemletici skillere ve Mag. Deffance veren skilline yüklenilmesi taraftarıyım.

6. sremu

sremu Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Light da öncelik nuke ve grass walk skillerine yüklen ondan sonrada mag. attack veren piercing force skilline daha sonra ise concaration a vericeksin yanlız imbue yi unutma colda gelirsek önelik snow shield sonrada phy. defans veren duard of ice serisine vericeksin ondan sonrada zaten ilk nukeyi aç ondan sonra elleme meteorları aç heaksuele gelince defans bufflarını istersen açabilirsin ama ben önermiyorum stun spear serisini kesinlikle aç daha sonrada ghost spear serisini aç ondan sonrada passive ye vericeksin zaten bunlar yeter 65 e kadar max. yaparsan 130 k sp istior sen 100 k sp kassan yeter measterye gelince cold 100 lıght 100 heaksuel 100 yap üstünede pro set giymeni öneriyorum tmmdır spearına gelincede 65 den sonra +3 den aşşağı spear alma 76 dan sonrada +5 90 dan sonra +7 den aşşağı alma tmmdır charın güzel olur setinde en az 65 den sonra +3 79 dan sonra +5 90 dan sonra +7 den aşşağı olmasın biraz zor yıkarlar o charı

7. darkdiablo

darkdiablo Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BENCE ilk önce grass walk ı sana yetecek lw e getir arkdan fire yakın olsun lightning e sonra fire i imbue açarsın (lightning) i açma imbue sini sonradan Fire yi full le sonra colddan ilk once might kalkanı aç ve snow shield snow shield ilerde 100 lw da :D bless spell den bile daha çok mag ve phy defans sağlıyor heuksal a gelince onu BENCE 10 lw alttan getir 7 lw deki mızrak skill ini aç o up 5 de phy defans ı bastıgında 42968 yapıyor birden herkeze sor :D heuksal skillerinden stun u aç demon spear i aç combo fırlatma(flying dragon) açma hem az vuruyor hem sp ne yazık denedim bunları uplamak işknece ha ilk baştan 500k sp yapcak san o farklı sen bilirsin benim önerim bu :D