Arkadaşlar ECSRO açıldığından beri full intlere yhani nukerlere birazda olsa bir eziq görme konusu var ama nukerler bu oyunun boş charları değil en iyi charlarıdır Bunun nedenleri

1)Jobda Çok iyidir Tabi Kullanmasını Biilene
2)çok hızlı kasılır oyunun tadını çıakrırsınız
3)Unique konusunda 1 numaradır
4)EFT Bu madde en iiddialı madde nukerler pvp de 1 numaradır 90 lv bir S/s Full int Armor Nuker Bir glavieri Pvp de Çok rahat bi şekilde olmasada kolay bir biçimde alır auto potu iyi kullamayı bilirseniz yatmanız mümkün bile dğildir onun için Oyunun kralı Glavie Değil Full int S/s dir Buna kimse Karşı Çıkamaz Şuan 74 lv Full int nukerim biliorm levelim Düşük Olabilir ama 90 lv olunca Ecsro da nukerlerin 1 numara olduğunu herkeze kanıtlıycam kendinize iyi bakın yorumlarınızı bekliorm herkeze iyi forumlar :muck:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Alakası bile yok. 74 lvlda sana böyle gelebilir. Çünkü skill sınırı 70 lvl. Ama 90 lvlda skill sınırı 70 olunca işler değişiyor :wink1:
Gelelim karşılaştırmaya. Auto potu iyi kullanmasını bilen bir glavier mi ayakta kalır yoksa bir nuker mı?
Tüm şartlar eşit olsa ve sadece yapılandırmalar glavier-Nuker olursa Nuker asla ve asla ayakta kalamaz ! Çünkü snow yok.

Eğer Yatır Batırları Düzgün Kullanırsanız hiç bi char önünüzde duramaz Bunu Herkeze kanıtlıycam Biraz Daha bekleyin Herkez Yorumunu yazsın arkadaşalr BU konudaki düşüncelerini ama Unutmayın ECSRO elinde sonunda 80 skilleri gelicek 80 skilleri gelse bile glavierler iş yapamaz şuan ki İSro yha baktıımızda glavierler en kötü dönemini yaşıyo ECSRODADA öle olucak nukerler Her zaman ileriye dönük charlardık İNş önümüzdeki yaza kdr yeni skiller eklenir bölece Oyunun Kral Charı dahada netleşir :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
kaymak94 demiş ki:
Eğer Yatır Batırları Düzgün Kullanırsanız hiç bi char önünüzde duramaz Bunu Herkeze kanıtlıycam Biraz Daha bekleyin Herkez Yorumunu yazsın arkadaşalr BU konudaki düşüncelerini ama Unutmayın ECSRO elinde sonunda 80 skilleri gelicek 80 skilleri gelse bile glavierler iş yapamaz şuan ki İSro yha baktıımızda glavierler en kötü dönemini yaşıyo ECSRODADA öle olucak nukerler Her zaman ileriye dönük charlardık İNş önümüzdeki yaza kdr yeni skiller eklenir bölece Oyunun Kral Charı dahada netleşir :)
Dostum sen yatır batırı düzgün kullanırken karşındaki de ghost, soul skillerini düzgün kullanarak seni çok rahat alır. Ayrıca olay tek stuna bakar. Eğer stun yersen bil ki yattın :wink1: (int için geçerli) 80 skilleri gelirse(ki sanmıyorum) o zaman snow da gelir. O zaman pvp adil bir şekilde olur.

Senin Fikirlerinede Saygı duyuyorum ama 80 skillerine gelrise bence şuan ECSRO Team ın elinde 80 skilleri var ama bunu oyuna sürmüyorlar taaki ECSRO yha Duyulan ilgi biraz azaldığı zamana dek oyuna ilgi biraz azalınca yani daha az para kazanmaya başlayınca hemen 80 skillerini sürücekler bence bu yaz sürerler

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
kaymak94 demiş ki:
Senin Fikirlerinede Saygı duyuyorum ama 80 skillerine gelrise bence şuan ECSRO Team ın elinde 80 skilleri var ama bunu oyuna sürmüyorlar taaki ECSRO yha Duyulan ilgi biraz azaldığı zamana dek oyuna ilgi biraz azalınca yani daha az para kazanmaya başlayınca hemen 80 skillerini sürücekler bence bu yaz sürerler
Dedim ya. 80 skilleri gelirse pvp adil olur ve int çok zor yatar.

Full int eziq deilmi eminmisin.Belki bilirsiniz Greg i S/s +7 prot son set.Ve bende 80 den sonra str spear hybird nuke.Elimde +5 spear mag attack 20.Ve bu adamı kesiom :S ...Full int herzman eziqdir.Ama hybird S/S asla eziq deildir serverin kingi bile olabilir...

"Wax Whine" Katılıyorum
"kaymak94" Bencede Hayallerin seni öteye götürmesin. 4-5 Pvp karsındakini yere alman olabilen şeylerdir. Lakin ARMOR nukeyi sen ne yaparsan yap elbet sonra anlıyacaksın. Nuker Eziq demiyorz asla ama STR Glavye bit char ile eşit şartlarda kapısırsa çok zor olur

ecsroda nukeri full ınt yapam bence m*l çünkü snow yok en azında 8/1 yap hybrd

Full int ezik değildir. beni şu anda sadece glavierler zorluyor pvpde gerisinin de birşey yapabildiği yok. glavie nin int charlara karşı ezici bir üstünlüğü var bunu kabul ediyorum tabi ki :wink1:

ama dual weapon olunca işler değişiyor. bilmiyorum belki buradan birileri görmüştür dual weapon intlerin pvpsini. ben dual olana kadar glavielere hiçbirşey yapamıyordum ama dual olduktan sonra herşey lehime döndü ^^
viewtopic.php?f=278&t=107914

Feroo demiş ki:
Full int eziq deilmi eminmisin.Belki bilirsiniz Greg i S/s +7 prot son set.Ve bende 80 den sonra str spear hybird nuke.Elimde +5 spear mag attack 20.Ve bu adamı kesiom :S ...Full int herzman eziqdir.Ama hybird S/S asla eziq deildir serverin kingi bile olabilir...
Bi yanlışın var. Greg beni kesiyordu be Bende seni kesiyordum. Ha birde spear dahada bi abartı olmuş.

XanJouLo

Öğretiyorum
djfko demiş ki:
ayrıca bowcunun aniden vurduğu critic karşısında hiçbişey yapamazsın.ghost walkla uzaklaş ve crit!!!
Bowcuyu bu konuya hiç katmasan daha iyi olur :wink1: ECSRO ya yeni gelen skill lvli yükseltmeleri sonucu ECSRO serverlarında bowcu hiçbirşey oldu :wink1: Örnek; ECSRO(VIP) serverında artık ne Shaitan&LY kesebiliyorlar ne pvp-Job war da iş yapabiliyorlar..

ECSRO(Vip) da az önce jw vardır.Çok zevkliydi lakin bowcular olmasaydı 16k crt yedim ve oyundan cıktım cok sinirim bozuldu.Bu arada full int ler hiçbir zaman ezik değildir

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
WindTalker demiş ki:
kim demiş full inte ezik diye ? bkz: Koks,öttürüyor ve şuda varki full int armor; pert :wink1:
Hacı yazını yeni gördüm.
Konuya gelince, adamın elinde fb +7 sun spear, fb +7 sun shield, fb +7 sun sword var. Daha ne oldun?

WindTalker demiş ki:
kim demiş full inte ezik diye ? bkz: Koks,öttürüyor ve şuda varki full int armor; pert :wink1:
Adamda sun set var :D serverin kralı olmazsa zaten o adam bi daha silkroad oynamasn.

zaa nuker güclü ha??? dostum güldürme benııııı... 72 glavierim ve 78 nukerı cok rahat alıyorum -.-''.. bi 58lik bide soul spear
sonuc nuker yerde xD

Yukarı Alt