1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

full int bow cok değişik bi yapılandırma

1. oguzbuba

oguzbuba Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar full int bow çarın özelliklerinden başlayalım öncelikle bu çarlar pvp de eziğin bayrak çekenidir levelindeki hemen herkeze yatarlar cunku ne canları vardır nede onları koruyacak bi shield leri ama full int bow un avantajlarıda gayet güzel mesela yarın bi gün sheitan beklediğinizde kimse elinize su dökemez mesela aynı hızda kasmaya baslasanız siz 90 oldugunuzda diğer yapılanmalar 80 82 de dolaşıyor olur şimdi int bowu tercih edenler için sadece private servere özel olarak düşündüğüm bi yapılandırmayı sunayım hemen
    Pacheon 70 Heuksal 50(cold 50 de olabilir size kalmış) Fire 90 Lightning 90
    şimdi bu yapılandırmaların avantajlarını dezavantajlarını değerlendirelim
    1:) pvp de ezilen çarımız +500 hp ile biraz ayağa kalkacak
    2:) ufak unique lerde spear nukerler kadar şansımız olacak
    3:) gene demon sheitanda diğer int bowların sizden pek farkı olmamasına rağmen siz başta spear ile farkı basıp sonda bowla o farkı koruyacaksınız sizi diğer full int bowlardan bu konuda üstün kılacak.
    gelelim dezavantajlarına
    1:) pacheon 20 lv düşük oldugundan bi 15-20 kadar atack rating kaybımız olacak ve %20 atack kaybı ama bu %20 str ler için %20 oldugundan bize %4-5 olarak yansıyacak.
    2:) bunu bilen varsa bi zahmet yazsın :D

2. oguzbuba

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bu yapılandırmada iddaalı değilim eksiklerini yakalarsanız lütfen yazın yoksa 5 tane char yazık olacak olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi gözden kaçan yerleri bekliyorum

3. apache10

apache10 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sun worlde göre kötü yapıLandırma çünkü 90 skillerini hatta 120 lwl ve skillerini bekliyoruz :thumbsup:

4. Anonymous

Anonymous Guest

full int bow oalcaksa 90 Pacheon 90 fire 90 cold olacak 90 skilleri ile bu olması gerekiyor çünkü bow un geri itmesi geliyor vede pvp de güçleniyor

5. apache10

apache10 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    90 fire yerine ightta oLabiLir

6. Anonymous

Anonymous Guest

yani olabilir ama asla tavsiye etmem int bow u

7. oguzbuba

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ya arkadaşlar herkez diyor geliyor geliyor diyede bi şeyin geleceği yok bi düşünün swsro ya bırakın 120 yi 90 lv skiller gelse isro ya millet neden avuçla para döksün bu swsro da joymaxa verdiği patent parasıyla acılmıs ufak capda bi server bu serveri kucuk bi sermaye ile ben bile açabilirim nasıl alacak 90 lv skillerin patentini bu adamlar
    ?

8. kanka

kanka Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    full int bow unuqe yönünden iyi pvp de bladerlerin bile kesebildiği bir çar. ve bu serverda str bowdan çok full int bow açmışlar sheytan kesmek için ama bilmezlerki nukerler kimseye unuqe bırakmıcak yakın bir zamnda :D

9. S3R0

S3R0 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    90 pacheon 90 cold(imbue) 90 light 30 heuksal