Arkadaşlar Charimi Satıyorum Ben SunWorld Ü bırakmaya karar verdim...Sebebi ise hayatımda Bir çok işlerimi Engelliyor bunun farkına Geç vardım ama olsun %1 De olsa Kardayım :wink1: Ben silkroad Oynamasaydım 1 Gelen Dersim Şuanda 3 tü hatta tüm derslerim Ben Okuldan eve evden Okula gidiyordum Akşamları Eve gelince Sınavım oldugu gün Dahi sinavımı biliyordum oldugunu ama ben hata yaparak yarın calısırım diye başımdan sağıyordum ... Şimdide farkına vardım Derslerim zayıf... Ben çarımı satıp hayata yeniden doğmuş gibisinden Yeni bir sayfa acıcam ben sizlere acık ve net konusuyorum...Gerçekten Annem sürekli '' Bırak artık şu oyunu Beyin Hücrelerin kalmadı '' diyordu.. Bende Gülerek anneme karşılık verirdim meğersem gerçekten de doğruymuş... Şimdi sizlerede Tavsiyem bırak O sadece Bi oyun SanaL Alem :) bizim paramızı sömürür ancak bize ne kazandırır Hiç birşey :) ewet arkadaşlar Ben sizlere Carın SS ve Bilgilerini veriyim ... :)

- Char Full Farm Glavier STR ' dir..!
-Char'ın Bankasında 30 m Parası vardır.
-Char'da Grap pet vs. Hiç bir Drog Bulunmamaktadır.
-Char'ın kendi Guild i bulunmaktadır... ( 3 LvL Dir SSlerde Göreceksiniz :) )
-Char Temizdir...Ve Char Alım Satımında İlk Char İD PW demeyiniz... Char benim hesabıma geçtikten sonra Ben size gerekli bilgileri vereceğim.. + Char ı sattım mı zaten ben SunSro yu Sileceğim...Ve kesinlikle Charınız soyulursa Benim tarafımdan bilmeyiniz :) çünkü ben carı sattıktan sonra Oyun u da sileceğim Hatayı kendinizde arayınız . :wink1:

Chardan SS ler !!! = >

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Char ın Resim Galerisi için !! =

http://img169.imageshack.us/gal.php?g=sro2009072012362477.jpg

-Evet arkadaşlar Chardan görüntüleri gördünüz...
- Şunu da belirtiyim Char da Sadece Fire ve Heuksal Açıktır Başka Hiç bir Şeye SP verilmemiştir.
-Char için Ciddi Alıcılar arıyorum Char ın Fiyatını ben kendime göre 20 TL ye satiyorum ACİL TL biçtim...Eğer Anlaşırsak küçük bir Pay düşüre bilirim...
-Char alıcıları İletişim mailto:[email protected] u Eklerseniz ve Eğer dediğim gibi Ciddiyseniz ben size Banka Hesap No vs. Vereceğim... :) İlginiz için teşekkürler :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xD 75 TL xD :) neyse hayilei satislar ... xD ins. istedin fiyata satabilirsm (bence o fiyata kimse almaz xD ) ama neyse .. :)

Uçuyo ya :mrgreen:en benim 72 liği 10 TL düşünüyorum arkadaş 70 i 75 liraya satıyor :D
Ayrıca benimki;
cold-fire-light
5 lv master guild
nuker
Ama sunsroda takas yapabiliriz istersen??

Arkadaşlar herkesten cok cok özür diliyorum Char a gerçekten de 75 TL yazmişim... Ancak uzun süredir tatilde olduğum için ilgilenemedim konum ile alicak arkadaşlarimin dikkatine Charin Fiyat i 30 TL ye düşürülmüştür... iyi günler.. İyi forumlar

Yukarı Alt