İngiltere tarihinin en kanlı ve dramatik zamanlarından biri kral VIII. Henry zamanıdır... Veba, katliam, savaşlar, uzak diyarlarda sömürgelere gidenler, orada kaybedilenler ve buna benzer sebeplerle ülkenin nüfusu neredeyse yari yarıya düşmüş, Kral ülkesinin geleceğinden ciddi bir biçimde endişelenmeye başlamıştır. Ama yaptırdığı araştırmalar sonucunda ülke hapishanelerinde çok sayıda serseri, hırsız katil vs. ve çok sayıda fahişe olduğunu tespit etmiş ve nüfus artışını sağlayabilmek amacıyla kral kontrolünde hapishanelerde çiftleşmeler organize etmiştir. Dünyaya getirilen çocukları da İngiliz Kraliyeti,yetiştirme ve topluma katma isini üstlenmiştir. Bu nüfus arttırma işlemine "Fornication Under Control of the King" yani "Kral kontrolünde zina" denmiş ve FUCK olarak kısaltılmıştır. Bu Fuck işlemleriyle İngiltere nüfusu 10 yıl içerisinde ikiye katlanmıştır. "Fuck" kelimesi de ingilizceye buradan girmiştir. Bu olayın tarih kitaplarıyla sabiti doğrudur. Buradan çoğunluğun anladığı da===> buraya dikkat :) İngiliz halkının yarısı o... çocuğudur.
Herkesin okuması gereken tarihi olay..

ahuahauhau koptum :mrgreen:

Avusturalya'yı kaçınız bilir ? Burası sadece bazı yerli ve sarı ırkın yaşadığı büyükçe bir adaydı, ingilizler sömürmeden önce.
Ingilizler buraya geldiklerinde kendileriyle beraber kıtalarındaki tüm faişe,katil,hırsız'ları da getirmişlerdir.Kısacası Avusturalya Gardiyan,asker,katil ve faişe çocuğudur. :mrgreen:

RoyalFlush

Bilgiliyim
8.Henry bildiğim kadarıyla 1500 lü yılların başlarında yaşadı.E bu da demek oluyorki aradan 500 sene geçmiş o 500 senede doğal seleksiyon nedeni ile o dediğiniz şey ingilizlerin %99 u için geçerli olmuştur :lol:

_TheFireBender_ demiş ki:
süpermiş xD ama eniştem sanırım OOO ÇÇ çünki ingiliz xD
:D
_________________________________________________________________________________

Konuyu açan arkadaşada tşk ederim gece gece gülmek iyi geldi yorgundum düzeildim. :thumbsup:

bu hikayeyi çooook önce okumuştum
kralın insanları bir kaleye kapatıp çiftleşmeleini emrettiğini ve bu bilginin doğru olduğunu sanıyorum :think:

Yukarı Alt