Maxima demiş ki:
TheGamee demiş ki:
sagopa diss yapamadığı için disse karsı o yüzden :) ama fuat adam canlı yayında sagopaya diss atıcak kdar cesaretli biri o yüzden fuat 4ever
hatırlarsan fuat the boys a da diss atmaya çalışmıştı . sonunu bilen bilir :mrgreen:

edit : the boysss . soytarılar - the boys : bam güm :mrgreen:

ewt çok güzel ya hafızan süpermiş :D

mayhemm demiş ki:
Abi Bence böyle Bir Karşilaştirma Bile Saçma

Açilmasi bile hata

'karsılıksız hiç bir eylem yapmazsınız
takmazsınız Fuat kan kussa ( anneee! )
ben kızılcık surubu içtim diye
izninizle efendim ( ye ye ye...) '

Bu dizeleri yazan Adam ile

'Toprakla aramdaki mesafe kadar hayat değil uzun
Adiler yoluma tuzak kursun, geri teper her efsun
Yunus un gözleri kara bulutlarla dolsun
yok elinde Sabırdan Öte bir Kozun Yunusun'

Dizlerini Yazan insanlari Karşilaştirmak Akillica olmasa gerek

Herhalde Sözleri Yazarkende Playback Yaptığını idda etmiyeceksiniz ?
fark tamamen ortada...

fuat rapi bıraksın gitsin dizilerde oynamaya devam etsin anca onu yapabiliyo canlı yayında ne güzel dayak yemişti ama :D

Ben Önceden Sago Tanımazdım Daha Sonra Tanıdım Ama Hep Sago Dinlerim Gunun Belki En Az 1 Saati Sagopa Dinlemekle Gecer
Bi Diger Rapcilara Bakıyorum Bide Sagoya... Onlar Dediginden Bişey Anlamıyorum Bi Konudan Bir Konuya Atlıyorlar
Bide Sagopa ya Bir Bakın Bir Yerden Bir Yere Atlamıo

Ben Bir Sagokoligim Yani Sagonun Yanındayım
Msn : mailto:[email protected]

arkadşlar ben öncesinda fuat delisiydim günü kaç saati onu dinlerdim tamam rap bir ritim üzerine kafiye li söz buna karşın fuat ın şarkılarında hiçbir anlam yok dinle dinle boşa fakat şimdi sago dinliyorum adam ilham veriyo şimdi bende yazıyorum adam ayrı bişe ya foreversago term have been starting

sagopanın raple ilgili ropörtajlarını okuyun küçükken rap canavarı olduğu hatta özel plakları pikapta çizdiği bile olmus .zaten sözleri süper her söze müthiş anlam yüklenmiş .disse de karsı daha onun tanımadığı kişiler bile diss yazıyor ona olaya bakın işleri yok uğraşacak biri arıyorlar o diss yazanlar

NoNameIII demiş ki:
TheGamee demiş ki:
sagopa diss yapamadığı için disse karsı o yüzden :) ama fuat adam canlı yayında sagopaya diss atıcak kdar cesaretli biri o yüzden fuat 4ever
Sagokolik değilim ama söylediğin yanlış çok anlamlı sözler yazıyor sagopa kajmer diss atmak istese kralını atar bence hatta Duygu Sömürgesi yada Terapi'yi bi dinle istersen
terapi de ii bak eskişehirliler bizim arkinin abisi bi tanesi :D

ne sago ne ceza ne fuat sansar dinlerim kraldır heee zamanında hepsini dinlemişliğm var ama lryic açısndan bakarsan sagopanın fuat a çooq büyük üstünlüğü vardır

_C3ribR4L_ demiş ki:
ne sago ne ceza ne fuat sansar dinlerim kraldır heee zamanında hepsini dinlemişliğm var ama lryic açısndan bakarsan sagopanın fuat a çooq büyük üstünlüğü vardır
sadece lirik bakımından mı..

Mc Enjoy B demiş ki:
Evet bildiğiniz gibi sagopa kajmer diss atmaya karşıdır kendine atılan onlarca diss e hiç karşılık vermemiştir çok düzgün bir şekildede rap yapmayı sürdüren birisi diye düşünüyorum ancak sagopa kajmerin rap veya hiphop adına başka yaptığı birşey yoktur ben bir sagokoliğimdir ama sagopa kajmer hani derlerya sonradan zengin olurlar onlara sonradan görme derler omisaldir

ancak fuat ergin başkadır neden derseniz adam bu zamana kadar rap adına yaptığı tonlarca şey vardır küçüklüğünde itabaren bu iştedir almanya ngilterede ünlü rap şarkıcılarıyla düet vs yapmıştır rap okulunda öğretmenlik yapıp ödüller kazanmış bir adamdır buyüzden ben fuat derim ama unutmayınki ben bi sagokoliğim ama sagonun şarkıları için ona bu kadar bağlıyım sizde düşüncelerinizi lütfen yazın.
ah be arkadaşlarım sagopa diss yapmıyor mu diyorsunuz 3 mesajın 1inde sagopa diss yapmıyor demişsiniz allah aşkına Undergroundları takip ediyor musunuz? ya da Sagopa kajmerin eski adının Silahsız Kuvvet olduğundan haberiniz var mı?
10 Kurşun diye bir albümden Disstortion E.P. den S.kt.r.n Gidin diye bir şarkının varlığından haberiniz var mı? Pesimist EP serisinin 1-2-3-4- Disstortion hepsi diss albümlerdir ve hepsi undergrounddur

LütFen Türkçe RAP sagopayla başlamadı Cartel le başladı Türkiyede çıkan ilk toplama rap albümü Kuvvetmira Rap Stickz Değil Yeraltı Operasyonu biraz biyografi okuyalım dinlediğimiz sözler çok öğüt veren sözler Malcolx'i 2Pac ı bilmeden bir şeylere başlamayalım türkiyedeki en büyük sıkıntı da bilinçli bir dinleyici kitlesi olmamasında kaynaklanıyo araştıralım ama araştırıp bir kaç şey öğrendikten sonra da lütfen hemen uygulamaya geçmeyelim bir çok yetenekli 20 ytlye sahne alan RAPçiler var önce onlar yürüsün şuan piyasa bir yığılma yaşıyor MClerin sayısı dinleyiciden çok

Dinime kufreden müslüman olsa tam yerinde ir laf bu topikde sagopa demiyorki ben rap yapıyorum flexi yapıyorum adam acıtasyon yapıyor dramatize rap soyluyor yani sagopanın ^rap^ cilerden ayıran fark budur.

eLempTRa demiş ki:
Dinime kufreden müslüman olsa tam yerinde ir laf bu topikde sagopa demiyorki ben rap yapıyorum flexi yapıyorum adam acıtasyon yapıyor dramatize rap soyluyor yani sagopanın ^rap^ cilerden ayıran fark budur.
arabeskçilerden ayıran farkı da sadece fazla söz söylemesidir:D

Fre3sTyLe demiş ki:
Arkadaşlar Fuatla Sago karşılaştırılır mı allah aşkınıza...Hadi Cezayla karşılaştıranları anlarım ama Fuatla ne diye karşılaştırıyorsunuz ! :roll:
:thumbsup: çok haklısın[/quote]
Ceza yokken Berlinde Fuat rap yapıyodu Sagonun Rap arşivi yokken ceza 2pac dinlerdi...

Yukarı Alt