TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
xFactoria demiş ki:
bide moderator olcaklar yorumlara bak char adamın mail koymak zorunda değil ama charın eski sahibi charı çalmak zorunda mı ? yazık...
Silkroad Online adlı oyunda ticarete dayalı bir oyun değil.Yani char satışı yasal değil bunu ben değil joymax'ın kendisi söylüyor.
Ayrıca kendi sıfırdan bir char açsa üyelik adını, şifresini ve gizli sorusunu sadece kendi bilse bunlar başına gelmez.

Bilmeden konuşmayınız ki sizi adam yerine koyalım...

Her ne olursa olsun charı çalmaması gerekirdi. Arkadaşımızda hatalı koruma yapmadığı için. Binlerce kişi yapmamış ve charları çalınmış. Arkadaşımızda bunlardan bir tanesi. Konunun daha fazla uzamasını istemiyorum.

İyi forumlar.

TurKKillS demiş ki:
xFactoria demiş ki:
bide moderator olcaklar yorumlara bak char adamın mail koymak zorunda değil ama charın eski sahibi charı çalmak zorunda mı ? yazık...
Silkroad Online adlı oyunda ticarete dayalı bir oyun değil.Yani char satışı yasal değil bunu ben değil joymax'ın kendisi söylüyor.
Ayrıca kendi sıfırdan bir char açsa üyelik adını, şifresini ve gizli sorusunu sadece kendi bilse bunlar başına gelmez.

char satmanın yasak oldugunu herkez biliyor. Peki çalmak serbest miı ?

TurKKillS demiş ki:
xFactoria demiş ki:

çok saçmalıyorsun botta yasak değil herkes kullanıyor.Bunu bana anlatma senden iyi biliyorum emin ol.

xFactoria demiş ki:
xFactoria demiş ki:
çok saçmalıyorsun botta yasak değil herkes kullanıyor.Bunu bana anlatma senden iyi biliyorum emin ol.
1. charına mail koruma koymak zorunda
(joymax bas bas bağırdı mail koruma koyun diye koyacaksın başka çaren yok)
2.bot yasak kullananlar risklerini alıyor da kullanıyor ban yiyice kimse gidip joymaxın yakasına yapışmıyor
ozaman takasla yada satın alınan charın risklerini alacaksın charın calındımı gelip burda sağa sola saldırmicakmısın

kendi hatalarınız yüzünden charınızı kaybediyorsunuz
bu üzücü durum lakin yüzlerce kişinin charı yerli yerinde duruyor neden akıllı oldukları için gerisini siz düşünün cicioe2

benim gibi düşünen arkadaşlara teşekkür ederim, ve doğru mail koruma yapmamak bir hata fakat kişinin ben mail koruma yapmadığım için charı çalması ne kadar doğru. Helal süt emdiği çok belli :s

SirGLooMy demiş ki:
xFactoria demiş ki:
xFactoria demiş ki:
1. charına mail koruma koymak zorunda
(joymax bas bas bağırdı mail koruma koyun diye koyacaksın başka çaren yok)
2.bot yasak kullananlar risklerini alıyor da kullanıyor ban yiyice kimse gidip joymaxın yakasına yapışmıyor
ozaman takasla yada satın alınan charın risklerini alacaksın charın calındımı gelip burda sağa sola saldırmicakmısın

kendi hatalarınız yüzünden charınızı kaybediyorsunuz
bu üzücü durum lakin yüzlerce kişinin charı yerli yerinde duruyor neden akıllı oldukları için gerisini siz düşünün cicioe2
Burada hata joymaxın kimse sürekli joymaxı kontrol etmek zorunda değil millet oyununu oynar keyfine bakar yok bide işleri güçleri yok joymaxı mı kontrol etcekler dur bi bakayım joymax id gizli yanıtla char almayı açmış mı cicioe2 Ben Silkroad oynamıyorum sadece joymaxın saçmalıklarını savunmanızı anlamıyorum.

volkanka demiş ki:
ben iki taraftan bakıyorum. senin gibi durumda olan yüzlerce insan var.
çoğu da kimin çaldığını bilmiyor çarının. sende böyle düşün. kimin çaldığını bilmeden ...

ondan sonra suçu ara. sen eğer kilidi koysaydın çalabilir miydi?
ben hırsızlığı yada çalan kişiyi savunmuyorum. ben kimsenin bakmadığı pencereden yaklaşıyorum olaya. çalan kişiyi de tanımam.

geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmez elimden.
katılıyorum, bu birazda evinin kapısını kilitleyip kilitlememene benzer eger kapıyı kitlemez acık bırakırsan hırsızda girer cıkar dostta girer cıkar senin demek istedigin su ben kapıyı acık bıraktım ama hırsızın gelip girmesimi gerekiyordu ? ilk once sen tedbirini almamıssın ve sucu karsı tarafta aramadan once kendinde aramalısın insanlar yaptıgı hatadan ders almalı her zaman buda senin için bir ders olsun gibi dusun cunku ne sen bu konuyu acıp argo kufur tehdit gibi şeyler kullanarak karakterini geri alabilirsin nede bir başkası ilk once iş sizde biter siz eşşeginizi saglam kazıga baglamazsanız bole durumlara dusersiniz.

Takımı
Besiktas
Çarın ıd ve gssini bazı kişiler biliyor diye arkadaş yapmadığını gördüm ve yaptım bilenler çalmasın diye .Okuldan gelince Pcye giriyorum ve direk adıma küfür vs. geliyor . kemiklerimi kıracakmış arkadaş güldürme beni .

Yukarı Alt