Teknik kısmını incele bro orada ne için ne gerektiği yazıyor , senin için önemli olan önce hammadde üretmek metal ,kri , deu yu inşa et ama bunları yaparken enerjiyi unutma solar enerji kurarak enerji elde edebilirsin enerjin + olursa dah cok hammadde üretirsin - ye düşürmemeye gayret et. + her robot fab. uplaman senin için diğer binaların up süresini azaltır şimdilik bu kadar kafi xD Araştırmaları tekniğe göre upla ^^

Macro demiş ki:
Birlik lideri volkankanın hesabı bugta kalmıştır.
Tema yüzünden mi ? Öyleyse

bLaster demiş ki:
tema olayını ben çözdüm arkadaslar temayı degiştirince sadece yazılar gözüküyor ve büyüyor ekran biraz CTRL + mausedeki scrool kullanarak ekranı kucultun ordan ayarlar diyin ve tekrar tema 1 i seçin kaydedin düzelicektir.
:confused1:

Hmm şimdi okudum hiçbir yere girilmiyor demek :roll:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Crown demiş ki:
Macro demiş ki:
Birlik lideri volkankanın hesabı bugta kalmıştır.
Tema yüzünden mi ? Öyleyse

bLaster demiş ki:
tema olayını ben çözdüm arkadaslar temayı degiştirince sadece yazılar gözüküyor ve büyüyor ekran biraz CTRL + mausedeki scrool kullanarak ekranı kucultun ordan ayarlar diyin ve tekrar tema 1 i seçin kaydedin düzelicektir.
:confused1:
hayır, tema yüzünden değil

Absence

Son derece modern ittifakımıza katılmak isteyenleri bekliyoruz EXL yönetiminin seçkin insanları bu ittifakta saldıranı banlıyoruz zaten sorun yok bize gelin

Absence demiş ki:
Son derece modern ittifakımıza katılmak isteyenleri bekliyoruz EXL yönetiminin seçkin insanları bu ittifakta saldıranı banlıyoruz zaten sorun yok bize gelin
ahah onu öylesine yazmıştım :twisted:

Absence

Fashion demiş ki:
yine mi değişti yahu :D
İsim babası benim :D saçma bir muhabbet sonucu ortaya çıktı üstte belirttiğim gibi gelen saldırının kimden olduğunu tespit edince banlıyoruz :mrgreen:

Absence demiş ki:
oyunun ne anlamı kalıyor ki o zman :think:

Yukarı Alt