Geçtiğimiz yıldan itibaren her yıl geleneksel olarak düzenleneceğini duyurduğumuz “Freestyle King - Kralların Kapışması”nda üçüncü perde! 23 Eylül Pazar günü Joygame’in ana sponsorluğu ve Red Bull’un katkılarıyla, Garajistanbul’un ev sahipliğinde tarih yeniden yazılıyor. Türkçe sözlü Rap müziğin en önemli isimlerinden Pit10’un sunuculuğunu yapacağı organizasyonda Hiphop organizasyonlarının vazgeçilmez DJ’yi DJ Hırs pikapların başında olacak. Ayrıca geçtiğimiz günlerde geri dönüş haberini yayınladığımız Mode XL, uzun bir aranın ardından ilk İstanbul konserlerini "Hiphoplife Freestyle King 3" günü verecek. Yine tüm Rap müzik dinleyicilerinin merakla beklediği Saian & Karaçalı'nın ortak yasal albümü "Battle Royal 2"nin mini konseri de aynı gün katılımcılara unutulmaz dakikalar yaşatacak.

İşte Türkiye’nin "Freestyle Kralı" olmanın yanı sıra 3000 TL’lik büyük para ödülü ve SAE İstanbul, Puma, UrbanEars, Eastpak ve Catch’den sürpriz hediyeler için yarışacak 16 isim:

Alef (Antalya)
Arslantürk (İstanbul)
Beta (İstanbul)
Diplomat (İstanbul)
EfeFlow (İzmir)
Gzp (İstanbul)
Joker (Eskişehir)
Kamufle (İstanbul)
Keişan (Ankara)
Lider (Ankara)
Necip Mahfuz (Eskişehir)
Radansa (Ankara)
Selim Muran (İstanbul)
Şehinşah (İstanbul)
Taha Player (İstanbul)
Tankurt (İstanbul)

Ps : Freestyle king2 gelememiştim ama 3'e gelmeyi planlıyorum. Varmı gelicek olan. Şeyhonun kupayı kaldırışını görmem lazım. Ayrıca spade,hidra,infaz falan varken keişan ,arslantürk katılmış üzüldüm.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt