1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Fraps 3.0.3 + Total Video Converter 3

1. cjack

cjack Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fraps 3.0.3 Full

Fraps adlı program oyunlarda video çekmenize yarayan bir programdır. Programdaki ayarlamaları yaptıktan sonra oyuna girip ayarladığınız tuş ile kaydı başlatabilir ve durdurabilirsiniz.

Fraps'ı buradan indirebilirsiniz : -

-

Total Video Converter çoğu video ve ses formatları arasında dönüşüm gerçekleştirebilen bir yazılım. Geniş dosya desteği, kolay ve hızlı işlem yapması, videodan sesi ayırma ve toplu işlem gibi özellikleri ile tüm video dönüştürme işlemleriniz için komple bir çözüm sunuyor.

-

Serial :
    -

Şimdi, 2 programı bir arada veriyorum çünkü fraps ile çekilen videolar çok büyük oluyor. 2-3 dakikalık bir video 500 MB olabiliyor. Bu yüzden bunu küçültmek için Total Video Converter kullanıyoruz. Total Video Converter'ın kullanımı çok basit olduğu için resimli olarak anlatmadım ama bahsedeyim.

Total Video Converter'i yükledikten sonra çalıştırınca sizden serial isteyecektir, serialı yukarıda başlığın altında verdim. Onu kullanıp programı full hale getirin. Ardından fraps ile çektiğiniz videoyu sürükleyip programın üstüne bırakın. O size neye çevrileceğini soracaktır, burası size kalmıştır tabi ama videonuzu youtube gibi sitelere yükleyecekseniz mp4 veya avi ye çevirmeniz tavsiye edilir. Seçtikten sonra Convert diyin, o çevirmeye başlar. Çevrilen videonuzu artık youtube gibi sitelere atabilirsiniz.

ALINTIDIR !

2. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeL olmuş ellerine sağlık

3. ido3455

ido3455 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkur Ederim Gercekten Saatlerce aradigim bir video programiydi cunki cogunluk virus atmislar dosyaya seninki temiz cikti saolasin

4. WikiLeaks

WikiLeaks   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    12.04.2010 22:05:42 HTTP filtresi dosya - Win32/Spy.Swisyn.AI truva atı bağlantı sonlandırıldı - karantinaya alındı CASPER\Administrator Uygulama web'e ulaştığında tehdit algılandı

ya bi video programı bulamadım:S

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    illegal paylaşım yasak.