Jigsaw

Aileden
Bir romantik komedi gibi bir filmdi hatırlamıyorum.

Bir de öpüşme sanatı. :P French kiss olarak geçer her dilde. Biz çevirmişiz ne hikmetse.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Igrenclik sanati... Karsi cinsin salyasini yalamanin nesinin sanat oldugunu aklima oturtmus bir terim...

Bknz : Denedim ve pismanim...

jesuswan demiş ki:
Igrenclik sanati... Karsi cinsin salyasini yalamanin nesinin sanat oldugunu aklima oturtmus bir terim...

Bknz : Denedim ve pismanim...
Hacım şekerle çok güzel oluyo :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
benim gözümde fransız öpücüğü : hatunun üst dudağını ağzına almak ve kendi alt dudağını hatuna vermekle gerçekleşen kadının daha kolay ve yırtıcı öpüşmesini sağlayan öpücüktür.

lakin bir önemli konu hatunun dudakları zenci dudakları gibi olursa tadından yenmez.

extraloob demiş ki:
benim gözümde fransız öpücüğü : hatunun üst dudağını ağzına almak ve kendi alt dudağını hatuna vermekle gerçekleşen kadının daha kolay ve yırtıcı öpüşmesini sağlayan öpücüktür.

lakin bir önemli konu hatunun dudakları zenci dudakları gibi olursa tadından yenmez.
yani dudakların kalın ve yumuşak olması gerekio :?: denemek lazım bi zenci dudaklı bi kız üzerinde :mrgreen: :twisted:

BrendiBelle demiş ki:
extraloob demiş ki:

yani dudakların kalın ve yumuşak olması gerekio :?: denemek lazım bi zenci dudaklı bi kız üzerinde :mrgreen: :twisted:
Biz ilk once turk kızlarda deneyelim bi kız olsada denesek :P :twisted:

RavenRiley demiş ki:
Olsun bende anladım sen haklısın diyelim konuyu uzatmayalım

Ps:Kocum kullanma
burası türkiyenin özgür amerikası.isteyen istediğini söylemekte özgürdür.istediği hitap şeklini kullanır.sınırları aşmadığı sürece :!: koçum diyerekde sınırları aşmışl olmaz,lütfen bi daha emir cümlesi kullanma :!:

Yukarı Alt