MeLiK demiş ki:
Teşekkürler 8)

Gerek konuşması,gerek duruşu,paylaşımı ve bilgisi aklınıza gelebilecek herşeyiyle Jigg. tek geçiyorum ^^
Bunun yanı sıra ;
Jesuswan,ilkercindik,Titus,Battery ... bunlarıda atlamamak lazım ^^

Okan abiyi yazmıyorum çünkü onun yeri belli zaten :P :twisted:

just_life demiş ki:
JasonWalker okadar iftira atıldı kırıcı birsöz bile söylemedi helal olsun jasonuma :beer:
doğru diosun... siteye ilk geldiği zamanlar az laf etmedim ama bir söz sölemek yerine zeytin dalını uzattı hemen :muck:

blackrain demiş ki:
JasonWalker :headbang:
JasonWalker :oldie:
JasonWalker :beer:
JasonWalker :coffee:
JasonWalker :muck:
JasonWalker :curtain:
JasonWalker :starving:
JasonWalker :popcorn:
JasonWalker :detective:
JasonWalker :twisted:
JasonWalker :lol: :!:
1 kere yazınca anlamıyormuyuz :D

Bu arada ben bir de A.T.P yi eklemek istiyorum

extraloob Admin olmasından değil,dürüst ve saygılı bir insan olmasından extraloob dedim.Ama A.T.P ve jesuswan ı da unutmamalı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
stalebug demiş ki:
extraloob Admin olmasından değil,dürüst ve saygılı bir insan olmasından extraloob dedim.Ama A.T.P ve jesuswan ı da unutmamalı.
ty canımcım ty :muck:

A.T.P demiş ki:
murat75 demiş ki:
bence bu konu çok saçma tek isim var sitede saygınlık açısından
extraloob
bence senin yorumların her zamanki gibi anlamsız. yaşım 35 diyorsun ama ben hiç inanmadım,inanamıyorum,inanmayacağım buna. :detective:
yalakalık olsun diye de yorum yapılmaz ki
Not: Bu konu içinde yorum yapmayacaktım, dayanamadım bu yoruma .Gereksiz yorum yaptıysam affola... :coffee:
bak arkadaşım benim kimseden bi çıkarım yok bu sitede yaşıma gelince yaşım 35 değil 33 ve bu konuda seninle polemiğe girmek istemiyorum fikrimi söyledim diye ufak harflerle yalaksın yazdın bana extraloob u destekledim diye anket te yalaka oldum çok ilginç bi durum bana kalırsa senin extraloob la bir sorununmu var yoksa onu çekemiyorsunmu bilemiyorum ama senin yaşın bence 0-16 yaş arası olduğu kesin... :!:

Yukarı Alt