Şuan forumda olan bir hata dikkatimi çekti.Aktif başlıklardan yeni mesajlara bakıyorum ve her defasında önceden mesaj attığım konularda yeni mesaj var simgesi çıkıyor (turuncu aydınlık oluyor hani başka biri yazınca onu diyorum).Sonrasında tıklıyorm mesaj yok ben atmışım zaten son mesajı.Düzeltilirse iyi olur bence :oldie:

Server
Takımı
Galatasaray
başkası başlığı ziyaret edince oluyordur diye tahmin ediyorum hacım

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj MatthewMitchell rumuzlu uyeden alinti yapildi
MatthewMitchell demiş ki:
başkası başlığı ziyaret edince oluyordur diye tahmin ediyorum hacım

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
yok bro alakası yok öyle olsa herzaman yanardı. Kaç senedir burdayız zaten biliyorum nasıl işlediğini :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bug değil kasıtlı yapılmış bir şey , yapılması gereken bir şeydi.

Database'de konuların okundu okunmadı olarak kayıtlı olduğu tablonun içinde çok fazla veri birikiyor , 5 milyon satır 1.5 gb boyutunda , bu yüzden 6 aylık periyotlarla silmek zorunda kalıyoruz db'ye yük olmasın diye.

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bug değil kasıtlı yapılmış bir şey , yapılması gereken bir şeydi.

Database'de konuların okundu okunmadı olarak kayıtlı olduğu tablonun içinde çok fazla veri birikiyor , 5 milyon satır 1.5 gb boyutunda , bu yüzden 6 aylık periyotlarla silmek zorunda kalıyoruz db'ye yük olmasın diye.
Anladım, yanıtınız için teşekkürler.

Doma$no

Bir sorun daha var ya bu konuyu kimler görüntüledi kısmında daha fazlasını göster gibisinden bi yazıyı tıkladığında göstermiyor aynı konu yeni sayfada açılıyor :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj peihai rumuzlu uyeden alinti yapildi
peihai demiş ki:
Bir sorun daha var ya bu konuyu kimler görüntüledi kısmında daha fazlasını göster gibisinden bi yazıyı tıkladığında göstermiyor aynı konu yeni sayfada açılıyor :oldie:
Modül çakışmasından dolayı öyle , yapılacak bir şey yok ona da maalesef :curtain:

Yukarı Alt