Gameworld

Bilgiliyim
Macro demiş ki:
Hayatımı bilmeyen birinin eşcinsel demeye varan küfürlerini pek de ciddiye almadım, sana senin gibi cevap vermemem de seviyemi korumamdandır. Seni affettim fakat sanmıyorum ki arkadaş olalım, bir işin düşerse her zaman buradayım :muck:
Zararın neresinden dönülse kârdır alper#24
Evet basit hataların sana çoğu kişinin soğuk bakmasına neden oldu ama umarım bundan sonra düzelirsin :roll:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Forumda ve özellikle msnde konuşmalarını düzeltmen gerekli. Paso Onur Onur yazıyorsun ve titreşim yolluyorsun ard arda. Cevap vermiyorsam anla ki pc başında değilim. Sonra emir verir gibi konuşmalar, sabit yap! yok bilmem ne. Sabit yapmadığım topici neden sabitlemedin gibi hesap sorma tavrı içine giriyorsun. Kaldı ki benim hiç ama hiç bir topici sabitleme gibi bir zorunluluğum yok. İstersem sitede öyle aylak aylak dolaşırım da^^

Wax Whine demiş ki:
Forumda ve özellikle msnde konuşmalarını düzeltmen gerekli. Paso Onur Onur yazıyorsun ve titreşim yolluyorsun ard arda. Cevap vermiyorsam anla ki pc başında değilim. Sonra emir verir gibi konuşmalar, sabit yap! yok bilmem ne. Sabit yapmadığım topici neden sabitlemedin gibi hesap sorma tavrı içine giriyorsun. Kaldı ki benim hiç ama hiç bir topici sabitleme gibi bir zorunluluğum yok. İstersem sitede öyle aylak aylak dolaşırım da^^
Benimle emir verir gibi konuşma demedin, vede inanki benim emir vermek gibi bir amacım yoktu, sana söylerken "istek"le söyledim , amacım sana emir vermek değildi.

Bu topici açmak amacım sadece geçmişlerimde ve şimdiki kalbini kırdıklarımdan özür dilemekti , yeni bir başlangıç yapmak için açtım. Fakat görüyorum ki konu kilide doğru gidiyor, umarım arkadaşlarım okumuş , olumlu karşılamıştır :curtain:

Yukarı Alt