Ya modlar adminler sürekli bişiler çıkarıo yoq bot simgesi felan yada imaydı cart curt :mrgreen: ama Asıl girme nedenini üyeler bi yazsın? KESİNLİKLE ÜYELERİ YARGILAMIYORUM!!!

muhabbet olsun güncel konular hakkında bilgi edinim silkroad la ilgili tbi .. bi de beleş bot için :) peki sen nie giriyosun ?

oo bayağı oldu tam hatırlamıyom ama büyük ihtimalle beleş bot içindir sonra sardı kaldık çıkamıyoz bi daha :mrgreen:

addIcFb

Aileden
ne saçma bi konu ya neden gircem ..canım sıkılınca giriom burda sorulanlara cvp yazıom kendi sorunlarıma cvp arıom eğlenceli extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
forum amacı : gündemi takip etmektir.

girdiğiniz forum hangi konuda uzmansa sizlere o konuda en güncel bilgileri sunmalıdır bunu sizlerden gelen isteklerle daha genele yayma durumu ortaya çıkar ki sitemizi şu anda görüyorsunuz ne kadar çok bölümü var ileri bunlar daha da artacaktır emin olun.

benim forumu kurma amacım ise bellidir, daha fazla dost daha fazla arkadaş edineyeyim msn de chat yapıp vakit geçireceğime forum ile hem gündemi yakalarım hemde dostluklar kurarım Cool

msn'i de çok fena harcadım ama ne edeyim genel mizacı bu gözümde.

Remi demiş ki:
oo bayağı oldu tam hatırlamıyom ama büyük ihtimalle beleş bot içindir sonra sardı kaldık çıkamıyoz bi daha :mrgreen:
Süper yaw extrabeer Benim bu siteye ilk girme amacım tbotdu ama artıq deil cafeye gitsem bile web çubuğuna yazdığım ilk adres bu bağımlılık yapıo burası gerçekden muhabbet çok güzel we site Kapasitesi yüksek! ve insanlarının KALİTELİ olduğunu unutmayalım :?!!!

Yukarı Alt