1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Forum ile ilgili birkaç öneri

1. IorıYAGAMI

IorıYAGAMI Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda dolaşırken forumun birkaç özelliği beni rahatsız ediyor. Belki dikkate alınır diyerek bu başlığı açmak istedim.

Sayfaları gezerken sayfa otomatik en alta konumlanıyor. Topiği baştan sona okurken beni gerçekten rahatsız ediyor. Resimlerin yüklenmesi felan zaman aldığı için tam ben okurken biranda en alta konumlanıyor sayfa daha sonra kaldığım yeri tekrar bulup devam etmek zorunda kalıyorum.

İmleç in otomatik konumlanması. Bu sorunuda yeni başlık yada cevap yazarken yaşıyorum. Mesajı yazmaya başladıktan sonra sayfanın yüklenmesi tamamlanıyor ve imleç biranda benim mesaj yazdığım yer dışına biryere konumlanıyor ve backspace tuşunu kullanır kullanmaz bir önceki sayfaya geri dönüyor.

Hafta içi çalıştığım için iş yerinde forumda dolaşırken bazı arkadaşların imzasındaki yarı çıplak kadın resimleri dışardan görülme ve yanlış anlaşılma olma ihtimali yüzünden beni rahatsız ediyor.

Eleştirirken haddimi aşmadığımı umuyorum. Silkroad u ve bu siteyi seviyorum bu önerileri de bu sebepten yazdım. Teşekkürler...

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    bütün sorunlar sizden kaynaklı firefox kullanın bu dediklerinizi yaşamayacaksınız.

hatunlu resimleri de ff ile kolaylıkla görünmez yapabilirsiniz 8)