Arkadaslar Fortress War Cave Bu Oyuna Ne Icin Getirilmistir ? Yarari Nedir ? Bilgilerinizi Paylasmanizi Bekliyorum Tesekkürler Iyi Forumlar

:D işte öyle bir eğlenebilmek için..

aslında tam olarak bende anlamadım...süresi kısıtlı verilen sürede oradaki mobları öldüremiyorsun bile... hele muijiye benzer uniqler varya paso yatır yapıyor :D isu inan daha kolay ölüyor :D

evet katiliyorum verilen süre cok kisitli ve muijigiye benzeyen uniqueler cok fazla yatir yapmakta vurmak mümkün olmayabiliyor..ama getirdiklerine göre bir amaci olmali aklima tek gelen birsey var guildindeki düsük levelleri yükseltip guildini güclü hale getirip kaleyi daha güclü playerlar ile savunmak bundan baska bir mantik bulamadim orda daha ayrintili bilgi sahibi olan aydinlatirsa sevinirim.

her hangi bir amacı yok anlayabildiğim kadarı ile hotan kalesinden bir kaç defa gitmiştik sadece elite moblar ve uniqeler var 30 dk içinde kesebildiğimiz kadar kestik
sonuç olarak sadece eğlendik

Kale masteri aktif ediyor. Aktif edildikten sonra 30dk süreniz var içerde uniqler eliteler mevcut. Topram 30 oyuncu giriş yapabilir...

Yukarı Alt