F1 tutkunları ile Multiplayer kapışabiliriz :!!&%&!

Nasıl Yüklenir?
- Resim Silinmiş.

İlk olarak F1 2012 FLT dosyamızı indiriyoruz. (Torrent'i tercih etmeyenler için aşşağıya 6 partlık linkler verdim.)

Ardından Multiplayer Crack'imizi indiriyoruz ve oyunun içine atıyoruz.

Torrent istemeyenler için linkler..

- Resim Silinmiş.

Part 1
Part 2
Part 3
Part 4
Part 5
Part 6

Partlar uyumludur karışı indirebilirsiniz.

İyi eğlenceler. :curtain:

Not : Bilgisayarınızda Steam olması gerekmektedir.
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Eskiden araba oyunlarını çok severek oynardım zaten çoğu bilir arabalara ilgim oldugunu fakat şimdi direksiyonsuz sarmıyor ya oynamıyorum :D Bu arada adam gibi direksiyon bilen varmı piyasada 750 liraya falan buldum ben anca istediğim ayarda olanı o da çok tabi böyle 350 ye falan kapasam süper olurdu

G27 ve Driving Force GT var. İkiside Logitech'in. G27 bin lira indirimlerle 750 falan anca oluyor. Force GT 450 lira oda indirimle 300 lira oluyor.

Aralarındaki farklar dersen G27 de ek olarak debriyaj ve 1 geri 6 ileri vitese sahip. Devir/vites göstergeleri var. Kalite olarak ikisi de çok kaliteli ve ikisinin de bence en önemli özelliği 900 derece dönebilen direksiyonlarının olması. Yani arabayla eş değer direksiyon.

Media marktta bayagi inceleme firsatim olmustu, insanin içi gidiyor..

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Clochard rumuzlu uyeden alinti yapildi
Clochard demiş ki:
G27 ve Driving Force GT var. İkiside Logitech'in. G27 bin lira indirimlerle 750 falan anca oluyor. Force GT 450 lira oda indirimle 300 lira oluyor.

Aralarındaki farklar dersen G27 de ek olarak debriyaj ve 1 geri 6 ileri vitese sahip. Devir/vites göstergeleri var. Kalite olarak ikisi de çok kaliteli ve ikisinin de bence en önemli özelliği 900 derece dönebilen direksiyonlarının olması. Yani arabayla eş değer direksiyon.
bro şimdi force gt yi denedim ben dediğin gibi 900 derece dönüyor ama araba hissi vermedi bana yani kötü değil ama 300 ona vereceğime 100 200 daha koyup araba hissi vereni alayım diyorum g27 yi denemedim ama direksiyon farkı yoksa bir işe yaramaz o fark bnm için.Mama mıdır momo mudur onu söylediler ama denemedim daha nasıldır bilmiyorum.

Takımı
Besiktas
Çok hoş ya ben indiririm ama evde başlatsam bir haftaya iner birinin internetinden çalıp indirim kapışırız :D

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Çok hoş ya ben indiririm ama evde başlatsam bir haftaya iner birinin internetinden çalıp indirim kapışırız :D
Hihahaha benim taktik

Takımı
Besiktas
İndirmeye başladım 15 hour falan diyor birde lol için öğlen vakti durdurum 2-3 güne anca iner:D

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bende aklıma geldikçe devam ettiriyorum torrentten inecek bakalım sabaha :D

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Clochard rumuzlu uyeden alinti yapildi
Clochard demiş ki:
Partlardan indirmeniz daha yararlı olur torrentin seederleriyle uğraşmazsınız
%75 iniyor bakalım gece oynarız inşallah :)

Nedense başlığı fifa 12 mp diye algıladım, o yüzden hiç iplemedim şimdi F1 olduğunu görüyorum :D

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Nedense başlığı fifa 12 mp diye algıladım, o yüzden hiç iplemedim şimdi F1 olduğunu görüyorum :D
İlk gördüğümde Football Menager 2012 sanmıştım :D

biri yardım edebilirmi oyun tam ekrandı bi aşağı attım widescreene döndü :D alt+enter yapınca tam ekran oluyomuş :)

Görev yöneticisinden ekrani kapla de, oyuna sağ tıklayınız özelliklerden tam ekrani seç.

Yukarı Alt