arkadaşlar bg ye format attım sonra herşeyi yükledi fakat ses kartı gözükmüyor setub ı hata verior buda hata
- Resim Silinmiş.
böyle hata veriyor napıcam ben :? :? :? :? :? :?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ses kartının markası nedir ? öncelikle ses kartının sürücüsünü tamamen kaldır güncel sistemine uygun driverini indir. Bios'tan ses kartını disable yap. Sonra yeni indirdiğin güncel sürücü dosyasını kur.Sonra bana anakartının markasını söyle?

Galiba soundmax miş o zmn http://www.nodevice.com/driver/company/sound_max.html bu siteye gir orada Tip:Run a FREE scan for Driver Related errors yazar ona tıkla aşağıda bir yerde Yeşil Yazıyla Download Now der ona tıkla indir kur.Eğer dediklerimi uyguladıktan sonra hata devam ederse Bilgisayarım-Özellikler-Donanım-Aygıt Yöneticisinden Sistem Aygıtlarına gir.
Buradan MICROSOFT UAA BUS DRIVER ı devre dısı bırak de daha sonra pc nı tekrar guvenlı kıpte ac ve aynı ıslemı tekrarla bu sefer MICROSOFT UAA BUS DRIVER I kaldır dıyeceksın kaldırdıktan sonra pc yı normal olarak ac yenı donanım bulundu falan der ses kartının surucusunu yuklersın

Kardeş senin ses kartıın markası ne? Soundmax değilmi? resimde ole görünüyor.Dediğim siteden driver indir kur.Olmassa yukarıda dediklerimi yap.Bu dediklerimi sırasıyla yaptıysan olur sen demekki yapamıyorsun.

dizanteri61 demiş ki:
Kardeş senin ses kartıın markası ne? Soundmax değilmi? resimde ole görünüyor.Dediğim siteden driver indir kur.Olmassa yukarıda dediklerimi yap.Bu dediklerimi sırasıyla yaptıysan olur sen demekki yapamıyorsun.
kardeş programı indirdim kurdum

sonra scan yaptı driver update yapması için download a tıkladım
- Resim Silinmiş.
sonra dediğin yere girmeye çalıştım ama Microsoft AUU fln die bişe yoq
- Resim Silinmiş.

kardeş buldum bu setub başka ses kartınındı ben 2 kere daha anakart ı degıstırdım yanı setub farklı ne marka oldugunu hiç bilmiyorum aldığım yere götürcem bugün :D :D :D :D :D :D

kardeş adam 2 gün sonra gelcekmiş ben biraz daah uğraşdım bişe yükledim Driver Updater de böle gözüktü
- Resim Silinmiş.
güncellendi galiba ama hala ses yok :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Denetim Masası-Ses Konuşma ve Müzik Aygıtlarından Ses Ayarı-Ses Efekti-Ses-İnsan Sesi-Donanım Ayarlarını ayarla Sonra Ses Denetiminden Sesi yükselt.

tüm ayarları yüksek yaptım ama ses gelmio :? :? :? :? :? ama winamp dan şarkı fln açılıo :? :? :? :?

kardeş varsayılan aygıtta bu var ve Ana ses yerindede Hoparlör Ses Ayarı die bişede yoqdu
- Resim Silinmiş.

Hoparlör mü kullanıyorsun Eğer kullanıyorsan onun kablosunu kasaya dikkatli tak kablo renklidir genellikle kablo yeşil olur ve sen onu ekran kartının üstündeki yeşil yere tak tak.Kulaklı İçin de yanlarında kırmızı veya siyah renkler olur genellikle oraya tak.

Yukarı Alt