Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1) hayır.
2) 101-110 aralığında girip topladığın her talisman işini görecektir party ile alakası yok.

party ve seviye ile alakası vardır diye düşünüyorum çünkü tek başıma 1-4 party 1. seviyeyi rahat yapıyorum.. bu kadar kolay nova vermezler heralde... 1-8 party 4 . seviyeden yapacağın kolleksiyonun zahmeti çok başka çünkü..

GNR

rank8
karakatsu demiş ki:
party ve seviye ile alakası vardır diye düşünüyorum çünkü tek başıma 1-4 party 1. seviyeyi rahat yapıyorum.. bu kadar kolay nova vermezler heralde... 1-8 party 4 . seviyeden yapacağın kolleksiyonun zahmeti çok başka çünkü..
toplamda 8 kart olması ve 8 farklı seviye olması belki sana oyle düşündüyor ancak alakası yok çok gittik biz sadece bir kez dustu oda 1-4 2 grade idi tamamen şans işi Bol şanslar

sanırım arkadaşımız vermiş ti bir video da adam tamamlıyor keyleri nova sword alıyor du ama A tipiydi B ile bilgim yok birşey duydum B klas la ilgili onlar forgetten world de yerden düşecek diye çok nadir olacamış +9 değerinde diye duymuştum pek emin değilim bende herşey uydurmasyon:=)=) ama A dan emnim

Pride demiş ki:
Forgetten Worlde nasıl gideceğim?
oyunda kırmızı taşlar çıkıyor kastığın yerde onu kesiyorsun Envy olarak mob çıkıyor onları da kestikten sonra sana key düşüyor Dimension Hole diye town a gidip onu basıyorsun forgotten world de oluyorsun :thumbsup:

Hocam onlarda 1ile 8 veya 1ile 11dg demek istemıyor ornegın 8dg ıcın 1tane 8dg sun weapon demek ıstıyor 64sunu 3günde alarak 1.yim:D

arkaşlar ben hala anlamadım şimdi ben bu silahı alabilme için hangi görewi ve görewleri almam gerekiyo yoksa sadece sanş işimi onu düşürmek

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
beyler anlaşılmayacak birşey yok 4 tane görev var hangi lvl daysan o görevi alacaksın ve 8 tane koleksiyon kitabı toplamaya çalışacaksın veya satın alacaksın sonrasında 8 kitap toplanınca görevi teslim edip silahını alacaksın.

extraloob demiş ki:
beyler anlaşılmayacak birşey yok 4 tane görev var hangi lvl daysan o görevi alacaksın ve 8 tane koleksiyon kitabı toplamaya çalışacaksın veya satın alacaksın sonrasında 8 kitap toplanınca görevi teslim edip silahını alacaksın.
oOoOoOo Fena!!!! itemini alıcaksınnn :))

valla arkadaşlar yorumlarınızı okuyunca account açıp cevap vereyim dedim:)
11d mısır seti silah isteyen kin denizi kolleksiyonunu oluşturucak 8 kitabı bulsun sadece bu kadar
görevi verirken istediği set A silahı nova halde alabilicek
B vermiyo görev B uniqden düşücekmiş
A verdiğine inan mayan varsa odin serverine girip bi baksın 30.12.2010 itibari ile odinde 2 tane A nova staf 1 tane A nova TwoHand kılıç 1 tane A shild 1 tanede A dagger var merak eden girsin baksın saygılar..

peki B itemi nasıl alabiliriz yani A yerine ben B görevlerini yapacam onun için

Yukarı Alt