Talisman düşürdüm ben sağ tıklayıp yes ledim Gemi Enkazı - Kin Denizi sayafasından bi tane si açıldı toplam 32 tane toplamak gerekiyor Alexander serverında Talismanları toplayıp B Grade Warlock Rod alan biride vardır. Yani A ve B Grade Silahlar var...

mesutuzelli demiş ki:
Talisman düşürdüm ben sağ tıklayıp yes ledim Gemi Enkazı - Kin Denizi sayafasından bi tane si açıldı toplam 32 tane toplamak gerekiyor Alexander serverında Talismanları toplayıp B Grade Warlock Rod alan biride vardır. Yani A ve B Grade Silahlar var...
yuh :lol: 1 günde almısmı ?

eet. ama arkadaşları falan ortak toplamışlardır yada başka çarlarıylada gitmiştir bilemiyorum =)

mesutuzelli demiş ki:
Yahuu ne 32 tanesi 8 tane yer var onlar toplayınca verilio sanırım bende 4 tane yeşil derinlikler koleysiyonu buldum 10 DG MOOn staf bari alalım ^^

Yahu unique ler kesmek bişey değilde orda ufak bi mob lar genral normal gibi duruo ama canı hiç inmio bide peşine takıldımı bırakmıoo çok feci sinir oldun o mob a :@

GNR demiş ki:
:) keşke bu kdr basit olsa diger gorevler ile bilgim yok ama sunu soyluyebilirim 101+ gorevinde 50 tane sereinens kestik topladık biz yeni bir 50 toplama gorevi cıktı ghost pirate . ve benim tahminim bu bitincede tamamlanmıyacak gorev baska bir 50 verecek taki tum moblar bitene kdr ve bundan sonra son olarak tahminim uniquelerin 50 kere avlama gorevi olucak ve en son hepsi bitince silahı vericek
yoksa git 50 tane topla nova kap olsa pff zaten nova degersiz iyice degeri düşer npc item olur
arkadaş olayı çözmüş biri olarak size anlatayım...nova görevi aldığınız diğer gorevler sırf ex ve sp kazanmanız için koleksiyonunuzla alakası yok yani almasanızda olur...bu koleksiyonu tamamlamanız için 8 tane talisman toplicaksınız ve bunlar sereneslerden düşüyor...şöyle düşünün nasıl bir görevi yaparken hemen düşmeye başlamıyor burdada bu olay var..10 tane serenes kesiceksiniz 1 tane düşücek..öyle 1 seferde düşüyo olsaydı zor olmazdı zaten....ayrıca size birde kötü haberim var...a ve b grade silahlar yok...sadece nova var...silahları eşitlemek adına yapılan bir legend bu...görevleri yapan herkeste nova olcak bu kadar basit..

+ bide yanlış bi bilgi vermişim toplam 32 tane demiştim düzeltiyorum.. 11 Dg A veya B grade silahı elde edebilmek için 8 tane toplamak gerekiyor. 1-8 dg arası sun için 8 , 9 dg sun için 8 ve 10 dg moon için de 8 tane toplanması gerekior.. toplamı söylemişim yanlışlıkla

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
shutteam demiş ki:
GNR demiş ki:
:) keşke bu kdr basit olsa diger gorevler ile bilgim yok ama sunu soyluyebilirim 101+ gorevinde 50 tane sereinens kestik topladık biz yeni bir 50 toplama gorevi cıktı ghost pirate . ve benim tahminim bu bitincede tamamlanmıyacak gorev baska bir 50 verecek taki tum moblar bitene kdr ve bundan sonra son olarak tahminim uniquelerin 50 kere avlama gorevi olucak ve en son hepsi bitince silahı vericek
yoksa git 50 tane topla nova kap olsa pff zaten nova degersiz iyice degeri düşer npc item olur
arkadaş olayı çözmüş biri olarak size anlatayım...nova görevi aldığınız diğer gorevler sırf ex ve sp kazanmanız için koleksiyonunuzla alakası yok yani almasanızda olur...bu koleksiyonu tamamlamanız için 8 tane talisman toplicaksınız ve bunlar sereneslerden düşüyor...şöyle düşünün nasıl bir görevi yaparken hemen düşmeye başlamıyor burdada bu olay var..10 tane serenes kesiceksiniz 1 tane düşücek..öyle 1 seferde düşüyo olsaydı zor olmazdı zaten....ayrıca size birde kötü haberim var...a ve b grade silahlar yok...sadece nova var...silahları eşitlemek adına yapılan bir legend bu...görevleri yapan herkeste nova olcak bu kadar basit..

http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=18&t=229849

GNR

rank8
WTB collection Cards in iris sadece 101+ lar -.- bize çıakcağı yok satanlar olursa ucuzdan kandırmak lazım ee tabiki bu iste türkler number 1 :)

extraloob demiş ki:
shutteam demiş ki:
GNR demiş ki:

http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=18&t=229849
bu silahlar bu legendin birde plussu var o zaman gelicek..orjinal sitede bile tanıtılmamışken nasıl olurda gelebilir bir silah.? ayrıca nova +9 değerinde bir stafa sahip biri 101 lvl sete sahip olan birine hp sinin 4 katından fazla vurucak sizce bu ne kadar adil olur..a ve b grade silahlar 120 lvlde gelicek. :headbang: ...demiştide inanmadık ya la dersiniz.... :oldie:

silkroada gelen bütün silahların sitede tanıtımı var ama a ve b gradelerin yok...sro koydugu silahımı tanıtmıcak ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
shutteam demiş ki:
silkroada gelen bütün silahların sitede tanıtımı var ama a ve b gradelerin yok...sro koydugu silahımı tanıtmıcak ?

walla ne yalan söyleyeyim beni bile ikna ettin ama nedir o a ve b grade silahların tanıtımı nova silah almak bu kadar ucuzken görevle nova verilmesi ne kadar basit bir olay ki hiçbir anlamı olmaz mısır seti var sro mısır setini de tanıtmadı ki ayrıca eekd1

The47

Bilgiliyim
1 ile 9 dg arasında silah seçmiyoruz. 9dg silahlardan birini seçiyoruz düzeltme yapalım yanlış bilgi vermeyelim. bu durum diger görev açıklamaları içinde geçerli.

" Select -One- 9th grade Seal of Sun Weapon" yani birini seçin.

Yukarı Alt